RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strasni dogadjaji iz vaseg zivota

Ići dole 
+16
B*A*R*K*E*N
*AnNy_#7*
***Miss Dulce***
Cool girl
**TiNkErBeLl**
ANAHI
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
!!!C00L C@T!!!
Roberta*Bojana*Dulce
*Demi y Joe*
*~JoVaNa~*
NIKOLA
*Ana*
Jelena von Uckermann
Jockail
***~ Milica Uckermann~***
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimePet Maj 16, 2008 2:42 pm

[quote="*Ana*"][quote="***~ Milica Uckermann~***"]
*Ana* ::
Stwarno je konjina,ewo slusxajte sxta se meni desilo !!!


Ja posxto mnogo wolim konje i imam ix par i narawno trenirala sam jaxanje nego da se wratimo na temu da wam ispricxam......
Jednog dana pre nego sxto sam trebala da odem na trening tu je stalno bio parkiran jedan kombi crne boje sa zatamnjenim staklima...
I moja drugarica Tamara i ja smo zajedno krenule na biciklama posxto nam je tu blizu bio xipodrom i onda je taj kombi izleteo na ulicu i oborio nas na ulicu,mojoj drugarici Tamari su pukla tri kapilara u mozgu i dobro je sxto nije imala izliw krwi u mozak inacxe bi umrla,a meni je bila polomljena noga i malo mi se pocepala butna kesica...ali sada je swe u redu,Tamara se posle godinu ipo dana probudila iz kome i sada je swe u najboljem redu !!! Eto !!!

STVARNO???????????????? Ne mogu da verujem!Kakav kreten,ma takvi ljudi su stvarno neverovatni!!!!Kako je mogao da vas gurne????!!!!


Poslednji izmenio jovana o dana Sub Maj 17, 2008 3:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 2:07 pm

Ma, budala!
Stvarno je kretencina!
Nazad na vrh Ići dole
*Demi y Joe*
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
*Demi y Joe*


Ženski
Broj poruka : 174
Godina : 28
Location : in Camp Rock!
Datum upisa : 15.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 4:32 pm

Nesto sto me uvek potrese i zaplacem je prica (koja je istinita jer se dogodila mojoj sestrici bliznakinji)o ubistvu moje sestre................
Ona i ja smo oduvek bile nerazdvojne,sve smo delile,zezale i zabavljale se sa svima!
Ipak pred nas 9 rodjendan,mama je odvela Kacu (tako se zvala moja sestra) u prodavnicu da izabere tortu a ja sam ostala sa tatom da ukrasim stan jer je zurka trebala da bude u kuci sa drustvom..............
Mi smo zavrslil ali mama i Kaca se nisu vratile narednih par sati.Pozvale smo mamu ali se niko nije javljao.
Onda je on istrcao da ih nadje jer je bio veoma zabrinut.Rekao mi je da ostanem kod kuce,ali je nisam mogla da cekam i sedim skrstenih ruku iako sam bila mala.Tata je bio rasejan,napet i veoma uzrojen tako da je zaboravio da me zakljuca.Sama sam izasla i videla kako tata stoji na sred ulice blizu maminih kola koja su bila skrsena i napred u delovima.Unutra nije bilo nikog.Obisli smo par bolnica i u jednoj su nam rekli da su primljeni u bolnicu.Mama je bila u komi a sestra nije prezivela.Mama je bila sva u povredama.Polomila je skroz levu nogu i pola sake.Kuk joj se iskocio iz lezista i isla je na operaciju nakon sto se probudil posle par dana.
Ipak,vise nisam imala ni jednu sestru.Doktori su rekli da je,nakon sto su kola udarila u nesto,vozac izasao iz drugih kola i pistoljem upucala moju mamu i sestru.Mama je ostala paralizovana i sad sam,jos uvek,jedinica i nikad necu mocu da ponovo osetim kako je imati sestru............
Nazad na vrh Ići dole
http://www.xx-iwana95-xx.piczo.com
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 4:38 pm

xx-Iwana-xx ::
Nesto sto me uvek potrese i zaplacem je prica (koja je istinita jer se dogodila mojoj sestrici bliznakinji)o ubistvu moje sestre................
Ona i ja smo oduvek bile nerazdvojne,sve smo delile,zezale i zabavljale se sa svima!
Ipak pred nas 9 rodjendan,mama je odvela Kacu (tako se zvala moja sestra) u prodavnicu da izabere tortu a ja sam ostala sa tatom da ukrasim stan jer je zurka trebala da bude u kuci sa drustvom..............
Mi smo zavrslil ali mama i Kaca se nisu vratile narednih par sati.Pozvale smo mamu ali se niko nije javljao.
Onda je on istrcao da ih nadje jer je bio veoma zabrinut.Rekao mi je da ostanem kod kuce,ali je nisam mogla da cekam i sedim skrstenih ruku iako sam bila mala.Tata je bio rasejan,napet i veoma uzrojen tako da je zaboravio da me zakljuca.Sama sam izasla i videla kako tata stoji na sred ulice blizu maminih kola koja su bila skrsena i napred u delovima.Unutra nije bilo nikog.Obisli smo par bolnica i u jednoj su nam rekli da su primljeni u bolnicu.Mama je bila u komi a sestra nije prezivela.Mama je bila sva u povredama.Polomila je skroz levu nogu i pola sake.Kuk joj se iskocio iz lezista i izla je na operaciju nakon sto se probudil posle par dana.
Ipak,vise nisam imala ni jednu sestru.Dokroti su rekli da je,nakon sto su kola udarila u nesto,vozac izasao iz drugih kola i pistoljem upucala moju mamu i sestru.Mama je ostala paralizovana i sad sam,jos uvek,jedinica i nikad necu mocu da ponovo osetim kako je imati sestru............
Strasno!!!!!!!!!!Bas mi je zao tvoje sestre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Da li ste saznali ko je pucao u njih?Uzasno,mora da je grozno izgubiti sestru na takav nacin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 4:38 pm

xx-Iwana-xx ::
Nesto sto me uvek potrese i zaplacem je prica (koja je istinita jer se dogodila mojoj sestrici bliznakinji)o ubistvu moje sestre................
Ona i ja smo oduvek bile nerazdvojne,sve smo delile,zezale i zabavljale se sa svima!
Ipak pred nas 9 rodjendan,mama je odvela Kacu (tako se zvala moja sestra) u prodavnicu da izabere tortu a ja sam ostala sa tatom da ukrasim stan jer je zurka trebala da bude u kuci sa drustvom..............
Mi smo zavrslil ali mama i Kaca se nisu vratile narednih par sati.Pozvale smo mamu ali se niko nije javljao.
Onda je on istrcao da ih nadje jer je bio veoma zabrinut.Rekao mi je da ostanem kod kuce,ali je nisam mogla da cekam i sedim skrstenih ruku iako sam bila mala.Tata je bio rasejan,napet i veoma uzrojen tako da je zaboravio da me zakljuca.Sama sam izasla i videla kako tata stoji na sred ulice blizu maminih kola koja su bila skrsena i napred u delovima.Unutra nije bilo nikog.Obisli smo par bolnica i u jednoj su nam rekli da su primljeni u bolnicu.Mama je bila u komi a sestra nije prezivela.Mama je bila sva u povredama.Polomila je skroz levu nogu i pola sake.Kuk joj se iskocio iz lezista i isla je na operaciju nakon sto se probudil posle par dana.
Ipak,vise nisam imala ni jednu sestru.Doktori su rekli da je,nakon sto su kola udarila u nesto,vozac izasao iz drugih kola i pistoljem upucala moju mamu i sestru.Mama je ostala paralizovana i sad sam,jos uvek,jedinica i nikad necu mocu da ponovo osetim kako je imati sestru............
A tog tipa sto je pucao u njih bi najradije zadavila!!!!!!!!!!!!!!!ma nema reci da opisem koliko mi je zao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mogu da zamislim kako je tebi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 5:07 pm

strashna pricha,jako mi je zao...Bitno da je twoja mama sada dobro !!!
Mada stwarno tog tipa bih ubila i ubila bi mu sestru da zna kakaw je to osecjaj.


Mislim da je owa pricha najstrashnija,koja se nekome mogla desiti,josh jednom,jako mi je zao !!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeUto Maj 20, 2008 5:42 pm

*Ana* ::
strashna pricha,jako mi je zao...Bitno da je twoja mama sada dobro !!!
Mada stwarno tog tipa bih ubila i ubila bi mu sestru da zna kakaw je to osecjaj.


Mislim da je owa pricha najstrashnija,koja se nekome mogla desiti,josh jednom,jako mi je zao !!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 12:53 am

xx-Iwana-xx ::
Nesto sto me uvek potrese i zaplacem je prica (koja je istinita jer se dogodila mojoj sestrici bliznakinji)o ubistvu moje sestre................
Ona i ja smo oduvek bile nerazdvojne,sve smo delile,zezale i zabavljale se sa svima!
Ipak pred nas 9 rodjendan,mama je odvela Kacu (tako se zvala moja sestra) u prodavnicu da izabere tortu a ja sam ostala sa tatom da ukrasim stan jer je zurka trebala da bude u kuci sa drustvom..............
Mi smo zavrslil ali mama i Kaca se nisu vratile narednih par sati.Pozvale smo mamu ali se niko nije javljao.
Onda je on istrcao da ih nadje jer je bio veoma zabrinut.Rekao mi je da ostanem kod kuce,ali je nisam mogla da cekam i sedim skrstenih ruku iako sam bila mala.Tata je bio rasejan,napet i veoma uzrojen tako da je zaboravio da me zakljuca.Sama sam izasla i videla kako tata stoji na sred ulice blizu maminih kola koja su bila skrsena i napred u delovima.Unutra nije bilo nikog.Obisli smo par bolnica i u jednoj su nam rekli da su primljeni u bolnicu.Mama je bila u komi a sestra nije prezivela.Mama je bila sva u povredama.Polomila je skroz levu nogu i pola sake.Kuk joj se iskocio iz lezista i isla je na operaciju nakon sto se probudil posle par dana.
Ipak,vise nisam imala ni jednu sestru.Doktori su rekli da je,nakon sto su kola udarila
u nesto,vozac izasao iz drugih kola i pistoljem upucala moju mamu i sestru.Mama je ostala paralizovana i sad sam,jos uvek,jedinica i nikad necu mocu da ponovo osetim kako je imati sestru............

Boze, zar je moguce? Pa kako??? Sva sam se najezila!! Strasno!!!!!!!! Mnogo mi je zao! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 1:05 am

Meni se pre tacno nedelju dana, 13. 05. desilo nesto sto necu moci da zaboravim dok sam ziva...
Umrla mi je drugarica iz OS sa kojom sam bila u extra odnosima i nakon nje. Isla je sa mnom u Gimnaziju, ali drugi smer. Umrla je od raka debelog creva. Bolest je nasledila od oca koji je umro kad je bila mala. Lekovi su bili mnogo skupi, ali su se pare uvek skupile od svih gradjana opstine. Na zalost to joj nije pomoglo.
skola je sutradan bila cela u crnom. Niko nije mogao da dodje sebi. I samo se mislilo o njoj. I bio je tajac.
Sahrana je bila potresna. Nikad se nisam tako osecala. jednostavno ostetis da ide jedan deo tebe koji ti je mnogo drag. A Milica je to bila.
Bila je odlican ucenik, vukovac, dobra devojka, trenirala je kosarku i svirala klavir.I bila je mnogo lepa. Svi su je voleli. I svima ce nedostajati.
Kao sto je njoj nedostajao otac. Uvek je pricala o njemu i stalno govorila kako bi volela da bude uz oca. Sahranjena je na majcinom mestu, pored njega. To je jedina sreca u ovoj nesreci, jer joj se ispinila zelja.

Mico, pocivaj u miru! Uvek ces mi nedosajati.
Sad
Nazad na vrh Ići dole
*Demi y Joe*
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
*Demi y Joe*


Ženski
Broj poruka : 174
Godina : 28
Location : in Camp Rock!
Datum upisa : 15.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 2:43 pm

Jockail ::
Meni se pre tacno nedelju dana, 13. 05. desilo nesto sto necu moci da zaboravim dok sam ziva...
Umrla mi je drugarica iz OS sa kojom sam bila u extra odnosima i nakon nje. Isla je sa mnom u Gimnaziju, ali drugi smer. Umrla je od raka debelog creva. Bolest je nasledila od oca koji je umro kad je bila mala. Lekovi su bili mnogo skupi, ali su se pare uvek skupile od svih gradjana opstine. Na zalost to joj nije pomoglo.
skola je sutradan bila cela u crnom. Niko nije mogao da dodje sebi. I samo se mislilo o njoj. I bio je tajac.
Sahrana je bila potresna. Nikad se nisam tako osecala. jednostavno ostetis da ide jedan deo tebe koji ti je mnogo drag. A Milica je to bila.
Bila je odlican ucenik, vukovac, dobra devojka, trenirala je kosarku i svirala klavir.I bila je mnogo lepa. Svi su je voleli. I svima ce nedostajati.
Kao sto je njoj nedostajao otac. Uvek je pricala o njemu i stalno govorila kako bi volela da bude uz oca. Sahranjena je na majcinom mestu, pored njega. To je jedina sreca u ovoj nesreci, jer joj se ispinila zelja.

Mico, pocivaj u miru! Uvek ces mi nedosajati.
Sad

Stvarno mi je zao..........mora da ti je vrlo tesko kad saznas da neko ko ti je vrlo drag,odjednom nestane iz tvog zivota zauvek i znas da se nece vratiti................ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
A wama drushtwo wam HWALA,puno na swemu!you are the best
Da sam znala ko mi je ubio sestru,werujte i ja bi mu swe to isto uradila.......... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.xx-iwana95-xx.piczo.com
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 4:44 pm

xx-Iwana-xx ::
Jockail ::
Meni se pre tacno nedelju dana, 13. 05. desilo nesto sto necu moci da zaboravim dok sam ziva...
Umrla mi je drugarica iz OS sa kojom sam bila u extra odnosima i nakon nje. Isla je sa mnom u Gimnaziju, ali drugi smer. Umrla je od raka debelog creva. Bolest je nasledila od oca koji je umro kad je bila mala. Lekovi su bili mnogo skupi, ali su se pare uvek skupile od svih gradjana opstine. Na zalost to joj nije pomoglo.
skola je sutradan bila cela u crnom. Niko nije mogao da dodje sebi. I samo se mislilo o njoj. I bio je tajac.
Sahrana je bila potresna. Nikad se nisam tako osecala. jednostavno ostetis da ide jedan deo tebe koji ti je mnogo drag. A Milica je to bila.
Bila je odlican ucenik, vukovac, dobra devojka, trenirala je kosarku i svirala klavir.I bila je mnogo lepa. Svi su je voleli. I svima ce nedostajati.
Kao sto je njoj nedostajao otac. Uvek je pricala o njemu i stalno govorila kako bi volela da bude uz oca. Sahranjena je na majcinom mestu, pored njega. To je jedina sreca u ovoj nesreci, jer joj se ispinila zelja.

Mico, pocivaj u miru! Uvek ces mi nedosajati.
Sad

Stvarno mi je zao..........mora da ti je vrlo tesko kad saznas da neko ko ti je vrlo drag,odjednom nestane iz tvog zivota zauvek i znas da se nece vratiti................ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
A wama drushtwo wam HWALA,puno na swemu!you are the best
Da sam znala ko mi je ubio sestru,werujte i ja bi mu swe to isto uradila.......... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ja stwarno nemam komentare na ove uzase!!!
wolela bih da pomognem nekako,ali samo da znam kako,jako mi je zao,a Mico i Ivanina sestra bliznakinja pochiwajte u miru !!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 8:29 pm

Hvala vam ljudi!
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 9:00 pm

De nada!!!!!!!!!Uzasno je to sto vam se dogodilo!!!!!!!!!!!!!!!!!Zaista se grozno osecam,bas mi je zao!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 9:22 pm

Meni je jos vise... Sad
Nazad na vrh Ići dole
*Demi y Joe*
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
*Demi y Joe*


Ženski
Broj poruka : 174
Godina : 28
Location : in Camp Rock!
Datum upisa : 15.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:19 pm

Stwarno,hwala!you are the best

do i ?
mai bg
mia
Nazad na vrh Ići dole
http://www.xx-iwana95-xx.piczo.com
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 11:05 pm

xx-Iwana-xx ::
Stwarno,hwala!you are the best

do i ?
mai bg
mia
ma nishta !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Roberta*Bojana*Dulce
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Roberta*Bojana*Dulce


Ženski
Broj poruka : 258
Godina : 28
Location : U pustinji sa RBD, da ne widimo Erreway!!!!:D
Job/hobbies : ♥volleyball♥
Humor : LoLLoLLoLLoLLoLLoLLoL
Datum upisa : 06.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 3:43 pm

jaooooooooj, imam macu i znam da pocnem da plachem samo kada se zaleti i mlatne od mekani krewet, a komoli od shta dugo

jedan dan ja pisala sastaw iz srpskog na temu kutjni ljubimac i ja swe fino napishem o mom, Izzyju i nacrtam ga kako namiguje i kada sam se wratila iz skole i pustila ga u kutju widim on samo na jedno oko gleda i kada sam malo bolje widela potukjao se i oko celog oka mu se stworio krmelji, a iz oka mu je neprestano neshto curilo... i tako ja nazowem mamu i kada se wratila mama kutji skuwa chaj od kamilice, malo mu dezinfikuje i proshlo je poosle 3-4 dana...
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
Roberta*Bojana*Dulce
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Roberta*Bojana*Dulce


Ženski
Broj poruka : 258
Godina : 28
Location : U pustinji sa RBD, da ne widimo Erreway!!!!:D
Job/hobbies : ♥volleyball♥
Humor : LoLLoLLoLLoLLoLLoLLoL
Datum upisa : 06.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 3:46 pm

NIKOLA ::
Jao qq meni ali hwala wam na podrshci!!!!!!!!!
e, pa ja bih tog twok komshiju tuzila policiji momentalnooooo
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 2:23 am

e owako.... moja prica je isto slicna.. u wezi macaka... znachi JA OBOZAWAM ZIWOTNIJE... za mene onaj ko mrzi ziwotnije nije cowek.,... znachi meni je zao kada bubu zgazim jer ja to gledam owako: i ta buba je ziwo bice i ima prawa na ziwot..... i NIJE bezwredna... znam da swi mislite da sam luda i da preterujem ali zamislite da neko kaze za was da ste bezwredni .. ja se stawim u tu poziciju i odmah mi je swe jasno... e moja prica pocinje owako.... ja sam jednom nasla jednu prelepu PRELEPU najlepsu macu koju sam ja ikada widela...... i pripitomila je.. i bila je kod mene jedno dwe godine.. znachi ja sam jedno weche kada je bila oluja zajedno sa njom spawala da je chuwam... bila sam posle kaznjena ali nije me bilo briga.. samo da nju zashtitim.. i uwek sam se brinula o njoj WISHE NEGO O SEBI.... .. obozawala sam je.. znachi bila sam u stanju da dam ziwot za nju... ne salim se.... nimalo... ewo sada mi dodje da plachem.... i ona mi je jednom otishla .,.. na par dana.,.. i ja sam plakala.. mislila sam da je zauwek otishla...... i ona se jedne strasne olujne nochi.. kada je kisa probijala staklo .. sewalo grmelo uzash ... to je bila najgora noc u mom ziwotu.. nikada je necu zaborawiti.... i ona je doshla.. ali i grebala na wrata... a bila je swa jadna poluziwa.. u krwi./. mrsawa... i jedan deo lica natecen.. skoro iskopano oko... uzash././.. uzash... plakala sam kao nenormalna.... i nekako smo uspeli da je izlechimo bar malo.... a znam da joj je to na oku naprawio jedan cowek koji ubija swe macke i gadja ih ciglama i znam da je to on.... ali nisam mogla da ga optuzim.. nisam imala dokaze... i jedwa smo je izlecili.. ali nije wredelo.... ona je bila polumrtwa... wec jako izmucena.. i negde je otishla da umre.... e to dan danas,... znaci NISAM prebolela..... ewo sada mi se bash place.. josh uwek imam album pun njenih slika....... ja znam da swi mislite da sam psihopata i da nisam normalna... to mi swi gowore.. ali meni je ona bila draga kao sestra i kraj... kme.... ewo sada mi doslo da plachem.,.... kmeeeeee Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 2:31 am

znam da owa prica nije ni blizu onih koje su se wama izdesawale...e to su stwarno uzasi/.... . i strasno mi je zao i molim was da primite moje saucesce iako je proslo dosta wremena..... ali za mene je i owa tema o mojoj maci jako bolna i teska ...
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 2:41 am

i ja bih poubijala swe one ljude.. i sto su ubili ziwotinje i ljude.... procitala sam swe price... znachi to su uzasi! to su DJAWOLI ma sada bih opsowala samo tako ali ne smem... znachi to nisu ljudi.......
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 11:50 am

Hvala ti, ali i to sto si ti napisala je uzas!!!!!!!!! Stvarno mi je zao..
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 4:53 pm

da.... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 6:14 pm

Ali zivot ide dalje i sa tim moramo da zivimo.. Sta da se radi....
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 2:41 am

da znam... ali nije lako krenuti dalje... bar meni... ja za skoro swakog strasno patim kada umre... ja sam plakala kao kisa kada sam cula da je tose poginuo... cepalo mi se srce.... iako nisam neki fan i ne slusam ga.. opet sam plakala ne znam.. .takwa sam osoba... jako osetljiwa na te stwari....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasni dogadjaji iz vaseg zivota
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RAZzNO :: Nesto vise o clanowima ovog foruma-
Skoči na: