RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strasni dogadjaji iz vaseg zivota

Ići dole 
+16
B*A*R*K*E*N
*AnNy_#7*
***Miss Dulce***
Cool girl
**TiNkErBeLl**
ANAHI
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
!!!C00L C@T!!!
Roberta*Bojana*Dulce
*Demi y Joe*
*~JoVaNa~*
NIKOLA
*Ana*
Jelena von Uckermann
Jockail
***~ Milica Uckermann~***
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
**TiNkErBeLl**
Empezar desde cero
Empezar desde cero
**TiNkErBeLl**


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 32
Location : In fairies world
Job/hobbies : Dance
Humor : xexexexexexe
Datum upisa : 03.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 10:59 pm

SOrry, ali jakO mi je teshkO, ne znam kakO izdrzawam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEBO MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePon Nov 24, 2008 11:44 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
**TiNkErBeLl**
Empezar desde cero
Empezar desde cero
**TiNkErBeLl**


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 32
Location : In fairies world
Job/hobbies : Dance
Humor : xexexexexexe
Datum upisa : 03.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePon Nov 24, 2008 4:04 pm

SinOc nisam Oka sklOpila, celu noc sam razmishljala O njemu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:13 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:59 pm

~*ANNY*~ ::
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 10:49 pm

jbt kada smo se ja i moja drugarica Bojana wracale iz shkole i prolazile pored jedne napushtene kuce iz koje je izleteo neki deda sa otkopchanim shlicom de mu se i wideo i pocheo je da trchi ka nama nisam odmah prowalila da on trchi ka nama dok on nije Bojana pochela da trchi i deda mi se nije priblizhio kad sam ga ja widela sam jurnula a Bojana spora trchi ko po jajima ali nije nas stigo.Ushle smo u moj ulaz de je ona plakala a i plakala je kad je deda pocheo da trchi ka nama reklasam mojima de su oni zwali policiju i na kraju su uhapsili dedu i odweli ga owo se desilo kad sam bila 3 razred a sada Bojana kad je owo spomene pricha kako nije plakala nego se smejala shto me iznerwirala!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Nov 28, 2008 3:40 pm

O Bozhe. . .
Nazad na vrh Ići dole
Cute princess
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
Cute princess


Ženski
Broj poruka : 111
Godina : 31
Datum upisa : 04.12.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 2:54 pm

jednom smo se ja i frienditza vratjale iz shkole i videle neka slova od stiropora zalepljena za zid....i pochele da tzepamo....kad nas je video neki chovek pocheo je da nam lupa s prozora a mi smo odmah pobegle....kad smo ushle u zgradu i mislile da nam niko nishta ne moze chule smo glas choveka koji nas je ochigledno pratio i pocheo je da se dere.....on je trchao na gore a mi smo brze bolje bezale da nas ne uhvati....sreca pa su ivanina vrata bila blizu...i ushle smo....posle nisam smela sama da odem kutji....

a ta slova nisu bila vazna pisalo je neko cigansko ime ili neam pojma vetj shta.....nije mi jasno zashto je taj chovek,dechko ili shta je vetj(poshto mu nisam videla lice)toliko pobesneo....
to se desilo pre 2 god a i dalje mi nije jasno....
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 9:09 pm

kako strasno...meni se nista nije desilo taaako jako strasno...
Nazad na vrh Ići dole
Cute princess
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
Cute princess


Ženski
Broj poruka : 111
Godina : 31
Datum upisa : 04.12.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 9:28 pm

aha......mi nismo znale shta cemo od straha....
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 9:30 pm

0oO0oO0oO...
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 9:53 pm

uuuuuuuuuuuu...mogu mislit kako ste se osecale...
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:50 am

DULCIKA ::
uuuuuuuuuuuu...mogu mislit kako ste se osecale...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:53 am

owo nije nishta strashno ali smo se uplashili ja i moj kum,moja naj frendica i nekoliko mojih drugowa smo se potpisiwali na bandere i zgrade i jedna zhena nas widi i poprska wrucom wodom i mi pochnemo da se deremo i da je psujemo i ona zowe policiju i policija dodje i pochne daa nas juri a mi se razbezhali ko pacowi kasnije smo se opet skupili i prichali o tome
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:12 pm

Neznam dal' da se smejem il' da plachem...jednim delom mi je smeshno shto was je poprskala wodom i shto ste se razbezhali... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 12:22 pm

xaxaxaxaa!ali policajci...???? Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 9:43 pm

srecom smo pobegli a ti ljudi iz te zgrade nas stalno gadjaju wodom sa prozora
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
***Miss Dulce***
Hot que te vas
Hot que te vas
***Miss Dulce***


Ženski
Broj poruka : 425
Location : na bini sa ReBeLdE
Job/hobbies : oBbOjKa i PeVaNje
Humor : ha ha ha...
Datum upisa : 10.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 10:05 pm

to luuuuuuuudo!
Nazad na vrh Ići dole
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
Si no estas aqui
Si no estas aqui
*~Mi HaDiTa AnNiE~*


Ženski
Broj poruka : 637
Godina : 28
Location : Mi UnIc0 NeUr0n Si FuNcCi0nA!!!!!!!
Datum upisa : 03.12.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:20 pm

xaxaxa ima toliko ludih ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
Si no estas aqui
Si no estas aqui
*~Mi HaDiTa AnNiE~*


Ženski
Broj poruka : 637
Godina : 28
Location : Mi UnIc0 NeUr0n Si FuNcCi0nA!!!!!!!
Datum upisa : 03.12.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:26 pm

A sad cu ja wama isprichati shta se meni desilo...XD Nije toliko strashno,ali ja sam se uplashila...XD

Ja i jedna drugarica otishle do jedne trafike da nadjemo neshto shto mi je tamo ispalo i chujemo neki motor... Nismo znale tachno ko je to,jer se chule iz druge ulice... I nas dwe smo JAAAAKO brzo trchale,ja sam se tako unela,uopshte nisam gledala pod i tako sam se saplela o trotoar da sam zweknula bradom o trotoar... o kolenima,laktowima,kukowima,shakama i ostalim delowaima tela da ne prichamo... Swa sam bila krwawa koliko sam se izudarala.... Jedwa sam se posle oporawila......
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 11:59 pm

Joj amiga...strashno...mora da je bolelo...? Ma shta ja pitam uopshte
Nazad na vrh Ići dole
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
Si no estas aqui
Si no estas aqui
*~Mi HaDiTa AnNiE~*


Ženski
Broj poruka : 637
Godina : 28
Location : Mi UnIc0 NeUr0n Si FuNcCi0nA!!!!!!!
Datum upisa : 03.12.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 1:17 am

Xaxaxa uzas... Da nisam otishla kuci odmah i dezinfikowala rane,msm da bimi se swe inficiralo...Razz
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 1:40 am

xD...pa da,werujem...
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 2:18 am

Anny_#8 ::
xD...pa da,werujem...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
*~*AnGeL |n W!0LeT*~*




Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 27
Datum upisa : 28.07.2009

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 28, 2009 7:04 pm

verujte mi znam kako je to :*-(,nije mi zao zivotinja,ali ljudi jeste sve su to bila deca pred kojima je bio zivot,primite moje najiskrenije saucesce
Nazad na vrh Ići dole
http://xat.com/chat/room/49416284/
Sponsored content





Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasni dogadjaji iz vaseg zivota
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RAZzNO :: Nesto vise o clanowima ovog foruma-
Skoči na: