RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strasni dogadjaji iz vaseg zivota

Ići dole 
+16
B*A*R*K*E*N
*AnNy_#7*
***Miss Dulce***
Cool girl
**TiNkErBeLl**
ANAHI
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
!!!C00L C@T!!!
Roberta*Bojana*Dulce
*Demi y Joe*
*~JoVaNa~*
NIKOLA
*Ana*
Jelena von Uckermann
Jockail
***~ Milica Uckermann~***
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePon Maj 05, 2008 10:18 pm

S obzirom da obozavam strrrrrasne price,zamolila bih vas da napisete po koju,koja vam se dogodila,ili koju ste culi............. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 12:41 am

Jedan od najstrasnijih dogadjaja koji mi se dogodio i koji me je najvise potresao i povredio je kad su moju sestru udarila kola. Evo, ovako ide prica:
Kad sam bila 4. razred, a moja sestra 6., ona je otisla na probu dramske trupe zajedno sa mojim komsijom. Kad su dosli do jedne raskrsnice u Obr., nju su udarila kola i ona je preletela preko haube i pala 6 metara dalje niz ulicu. Kad sam to saznala ja sam se onesvestila u kuci i tad mi nisu dali da idem da je vidim. Sreca, ona je bila dobro, imala je ogrebotine i blazi potres mozga. Da bih malo zaboravila na celu situaciju, izasla sam u naselje gde je bilo svo drustvo. Tog dana su bile zadusnice. Kad sam izasla, taj moj komsija koji je video nesrecu je sedeo zajedno sa mnom u jednom delu. U tom trenutku ja uopste nisam znala u kakvom je je stanju sestra. Bili smo izdvojeni od drugih. Kad su nas drugi pitali sta nam je mi nismo odgovarali. U jednom trenutku jedan moj drug, komsija je rekao:'' E, jel ste culi da su malo pre jednu devojcicu udarila kola kod te raskrsnice i da je na licu mesta umrla?'' TAd smo i ja i moj komsija koji je sve video poceli da placemo i objasnili im da je to moja sestra. Srecom, sve je proslo kako treba. I dan danas, moja sestra ima oziljak na licu od tog dana.
Mozda ovo nije zastrasujuce, ali je meni jedna od najpotresnijih stvari u zivotu. Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 1337
Godina : 29
Location : siempre con RBD !!
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 3:30 pm

kako i nije strasno!!!!!!!!!
drago mi je sto ti je sestra sada dobro
meni se HVALA BOGU nije desilo nista slicno tome,i nadam se da nece!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:41 pm

Dace Bog da se nikom i ne dogodi!!!! Ja ne zelim ni da se prisecam!!! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:10 pm

Joj,bre,strasno! Ali dobro je da je sada dobro............... Hvala Bogu!
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:25 pm

evo jedne moje:
Ne znam da li znate,ali ja obozavam zivotinje,a posebno mace........... Do skoro sam imala 3 mace,ali nazalost,na Veliki petak su kola zgazila najmljadju!!!!!Sad
Ali to je meni uobicajeno,zato sto se uvek isto dogodi sa mojim macama..........Ali nikada necu zaboraviti Cicana,Micu-koja je umrla 07.marta 2007.,Mazu i ovu zadnju-Monstruma(malo je sasavo ) Very Happy Crying or Very sad
Ali,dobro da se vratim na temu!
Tog dana nisam izlazila napolje,zbog povredjene noge! Ali odjedamput 3 moja jako dobra druga su potrcala prema ulaznim vratima moje kuce.Poslala sam sestru da vidi sta je,zato sto ja nisam mogla da izlazim.Kada je usla u kucu odmah sam znala da nesto nije u redu sa mojim macama,imala sam predosecaj.Ali kada sam je pitala sta je bilo,nije htela da mi kaze,sve dok je nisam poocela maltene na kolenima da je molim! Rekla mi je istinu -da su mi kola zgazila macu! I to nije bio nesrecan slucaj,vec je taj kreten sa dzipom namerno skrenuo i udario je! A kada saznam ko je to bio,najpre cu mu izbusiti gume,a onda izvaditi oci!
Te noci nisam mogla da spavam,zato sto sam stalno mislila na moju malenu! Plakala sam ko' luda! Ali odjedamput,dok sam lezala,neka jeza je prosla kroz moje telo,kao da se maca mazila o moje ruke i telo! Ja sam u sebi razmisljala,i rekla joj kao da nesto pomeri ako je tu,i knjige koje su bile na mestu gde nisu mogle da se pomere,samo su pale! Nesto mi je govorilo da je tu,da je pored mene!
Vi cete mozda misliti da sam ja luda,ili nesto,ali dobro............ Very Happy
Mozda sam sve umislila,zato sto sam toliko,i jos uvek zelim da se vrati,da bude pored mene........................
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:35 pm

Joj, bas mi je zao!!! A tog kretena sto je pregazio mace bih umlatila!! Kako neko moze da uradi takvu stvar??? Strasno!!! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:52 pm

Ma ja bih mu glavu polomila! Strasno! kao sto je tako mogao tu zivotinjicu da ubije,mogao je i coveka!
Monstrum jeda,crk'o dabogda! Nemas pojma kako je meni bilo!
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:59 pm

Mogu da zamislim! Pa i zivotinja je zivo bice! Jeste da ne volim ni pse ni macke (ustvari, volim ih kad su mali), ali to nije bitno. Koja god da je takva pitoma zivotinja! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeUto Maj 06, 2008 11:03 pm

zao mi je,mnooooogo,ja cju isprichati i moju prichu kada sam mogla da ostanem inwalid,ali to cju sutra posle shkole,jer sada moram da idem da se kupam,jako mi je zao,sekice!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:38 pm

Kako invalid???? O,boze!!!!!!!
Hvala ti puuuuuno na podrsci! TJ,hvala vam I love you
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 1:25 am

Nama na cemu!!!! Hvala i vama takodje.... Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
NIKOLA
Empezar desde cero
Empezar desde cero
NIKOLA


Muški
Broj poruka : 54
Location : east high school
Datum upisa : 15.03.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:12 am

E owako i meni se desilo neshto da pre bozhicha imao sam machq ja obozhawam machke ali promenio sam oko 15 i znam swakoj ime nego da se wratimo na temu.Tog dana moja machka nije bila tu neznam zashto ali kada se wratila ona je otishla u WC i mjaukala ja sam se zachudio zash ali kada sam vides shta su joj uradili shlogirao sam se.Naash komshija je probo machq ispod grla nozhem i njoj je swe curilo nesh zhuto neznam ni ja sam shta je to bilo ali znam da sam swe ishao kroz kuchu i plakao koliko mi je bilo zhao te machke>a on je probo zato shto mu se popishkila u bashtu!!!!!!!!!!Ej bre zbog toga ali ja i dan danas zagorchawam zhiwot toj zhiwotinji!!!!!!!!!!!!Konjina jedna!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 4:05 pm

Stwarno je konjina,ewo slusxajte sxta se meni desilo !!!


Ja posxto mnogo wolim konje i imam ix par i narawno trenirala sam jaxanje nego da se wratimo na temu da wam ispricxam......
Jednog dana pre nego sxto sam trebala da odem na trening tu je stalno bio parkiran jedan kombi crne boje sa zatamnjenim staklima...
I moja drugarica Tamara i ja smo zajedno krenule na biciklama posxto nam je tu blizu bio xipodrom i onda je taj kombi izleteo na ulicu i oborio nas na ulicu,mojoj drugarici Tamari su pukla tri kapilara u mozgu i dobro je sxto nije imala izliw krwi u mozak inacxe bi umrla,a meni je bila polomljena noga i malo mi se pocepala butna kesica...ali sada je swe u redu,Tamara se posle godinu ipo dana probudila iz kome i sada je swe u najboljem redu !!! Eto !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 9:00 pm

NIKOLA ::
E owako i meni se desilo neshto da pre bozhicha imao sam machq ja obozhawam machke ali promenio sam oko 15 i znam swakoj ime nego da se wratimo na temu.Tog dana moja machka nije bila tu neznam zashto ali kada se wratila ona je otishla u WC i mjaukala ja sam se zachudio zash ali kada sam vides shta su joj uradili shlogirao sam se.Naash komshija je probo machq ispod grla nozhem i njoj je swe curilo nesh zhuto neznam ni ja sam shta je to bilo ali znam da sam swe ishao kroz kuchu i plakao koliko mi je bilo zhao te machke>a on je probo zato shto mu se popishkila u bashtu!!!!!!!!!!Ej bre zbog toga ali ja i dan danas zagorchawam zhiwot toj zhiwotinji!!!!!!!!!!!!Konjina jedna!!!

Joj,bre,crko' dabogda! Ma ja bi mu oci izvadila i naterala bih ga da plati za sve! Kajao bi se sto se rodio! A to ce se i desiti onom kretencini sto je zgazio moju macu,cim saznam ko je to bio!!!!! I nije zivotinja,nemoj druge zivotinje da vredjas,on je 0 od coveka! Ma on je najgore zlo sto postoji na svetu! Dabogda mu priselo!
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 9:13 pm

*Ana* ::
Stwarno je konjina,ewo slusxajte sxta se meni desilo !!!


Ja posxto mnogo wolim konje i imam ix par i narawno trenirala sam jaxanje nego da se wratimo na temu da wam ispricxam......
Jednog dana pre nego sxto sam trebala da odem na trening tu je stalno bio parkiran jedan kombi crne boje sa zatamnjenim staklima...
I moja drugarica Tamara i ja smo zajedno krenule na biciklama posxto nam je tu blizu bio xipodrom i onda je taj kombi izleteo na ulicu i oborio nas na ulicu,mojoj drugarici Tamari su pukla tri kapilara u mozgu i dobro je sxto nije imala izliw krwi u mozak inacxe bi umrla,a meni je bila polomljena noga i malo mi se pocepala butna kesica...ali sada je swe u redu,Tamara se posle godinu ipo dana probudila iz kome i sada je swe u najboljem redu !!! Eto !!!

STVARNO???????????????? Ne mogu da verujem! Ermanita,ali jel' sada sve u redu? A,taj lik vas je namerno gurnuo????? Shocked O,moj Boze!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:52 pm

***~ Milica Uckermann~*** ::
*Ana* ::
Stwarno je konjina,ewo slusxajte sxta se meni desilo !!!


Ja posxto mnogo wolim konje i imam ix par i narawno trenirala sam jaxanje nego da se wratimo na temu da wam ispricxam......
Jednog dana pre nego sxto sam trebala da odem na trening tu je stalno bio parkiran jedan kombi crne boje sa zatamnjenim staklima...
I moja drugarica Tamara i ja smo zajedno krenule na biciklama posxto nam je tu blizu bio xipodrom i onda je taj kombi izleteo na ulicu i oborio nas na ulicu,mojoj drugarici Tamari su pukla tri kapilara u mozgu i dobro je sxto nije imala izliw krwi u mozak inacxe bi umrla,a meni je bila polomljena noga i malo mi se pocepala butna kesica...ali sada je swe u redu,Tamara se posle godinu ipo dana probudila iz kome i sada je swe u najboljem redu !!! Eto !!!

STVARNO???????????????? Ne mogu da verujem! Ermanita,ali jel' sada sve u redu? A,taj lik vas je namerno gurnuo????? Shocked O,moj Boze!

Pa da...On je stalno tu stajao i posmatrao nas decu kako se igramo u parku i jednostawno nas je gurnuo !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
NIKOLA
Empezar desde cero
Empezar desde cero
NIKOLA


Muški
Broj poruka : 54
Location : east high school
Datum upisa : 15.03.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:58 pm

Jao qq meni ali hwala wam na podrshci!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 12:00 am

ma nisxta,drug si nam,treba da te podrzimo,konjina jedna matora !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 12:04 am

Joj, strasno!!!!!!!!! Bas mi je zao te macke....


Ana, ja stvarno ne znam sta da ti kazem!!!! Mnogo mi je zao!!!!! Sad Sad Sad Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 2:27 pm

Pa nemam pojma sxta da mi kazesx,ne morasx nisxta da mi kazesx,sada je swe OK !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 4:04 pm

Jooooooooooooooooooooj! Da znas kako mi je krivo!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 7:06 pm

znam..........zao ti je macxke a ne mene Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 7:46 pm

Pa i tebe i macke!!! Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitimePet Maj 16, 2008 2:37 pm

Jockail ::
Joj, bas mi je zao!!! A tog kretena sto je pregazio mace bih umlatila!! Kako neko moze da uradi takvu stvar??? Strasno!!! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
Sponsored content





Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasni dogadjaji iz vaseg zivota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RAZzNO :: Nesto vise o clanowima ovog foruma-
Skoči na: