RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 prochitajte ovo obavezno

Ići dole 
+3
Hillary Duff
Jelena von Uckermann
*~Danica~*
7 posters
AutorPoruka
*~Danica~*
Admin
Admin
*~Danica~*


Ženski
Broj poruka : 902
Godina : 30
Location : En Mexico!!!
Job/hobbies : RBD
Datum upisa : 27.05.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 9:03 pm

jos oko nove godine izasao je clanak sa anahi u vecernjim novostima gde ona to kaze...
evo ga clanak:
Dolazim ponovo, ali kao turista

NAJPOPULARNIJA meksička pop atrakcija svih vremena, RBD, nedavno je, nastupivši u Madridu u okviru oproštajne turneje „Poslednji pozdrav“, zauvek rekla zbogom armiji obožavalaca. I dok ovdašnji fanovi još sumiraju utiske sa beogradskog koncerta, koji je 18. decembra održan u „Beogradskoj areni“, „buntovnici“ su uveliko u svojoj domovini gde se spremaju za proslavu Nove godine. Nekoliko minuta pre početka koncerta imali smo priliku da nakratko porazgovaramo sa najpopularnijom „buntovnicom“, plavokosom Anai, koja nam je rekla da jedva čeka da istrči na binu i pozdravi beogradske fanove.
- Pred prvi koncert, koji predstavlja veliko iskustvo za sve nas iz grupe, imala sam malu tremu. Plašila sam se reakcije publike, ali čim sam čula vrisak iz hale, trema je nestala. Istina je da smo pevali pred mnogo više ljudi, ali emocije kakve smo doživeli u Srbiji nigde u svetu nismo osetili. Toliko nesebične ljubavi, vrištanja, osmeha, aplauza, skandiranja naših imena... Naježim se svakog puta kada to čujem. Hvala im za sve - rekla je Anai za „Novosti“.
* Da li vas ponekad plaši histerija koju izazivate na svakom koraku?
- Ma, ne! To su tinejdžeri koji nas bezuslovno vole i podržavaju. Nemamo čega da se plašimo, jer su to fini i kulturni mladi ljudi.
* Ako je suditi po aplauzu i vrištanju kojima ste nagrađeni kada ste se ponaosob zahvaljivali publici na prvom koncertu, reklo bi se da vi imate najviše fanova.
- To je posebna emocija, to treba doživeti. Kada izađem pred toliko ljudi da im se zahvalim na ljubavi koju nam pružaju, klecaju mi kolena i svakog puta sam na korak do histeričnog plača. Mnogo sam emotivna i ne mogu da izdržim toliku poplavu emocija, a da ne pustim suzu, da ne kleknem... Ne mogu da pronađem prave reči kojima bih opisala taj trenutak. U Srbiji je taj osećaj bio mnogo snažniji. Kada odemo u Španiju ili u Latinsku Ameriku, normalno je da očekujemo da publika sa nama horski peva sve pesme. Međutim, otići u drugu zemlju, u kojoj se govori potpuno drugačiji jezik, i doživeti da dvadeset hiljada ljudi peva svaku vašu pesmu od reči do reči - to je čudo. Svi smo bili u šoku. Hvala svim fanovima što tako dobro govore španski.
* Bili ste vidno potreseni tokom izvođenja pesme „Salva me“ („Spasi me“), koju je publika bukvalno otpevala umesto vas.
- Jeste. Plakala sam. To je najveći poklon koji sam dobila od ovdašnjih fanova. Kada su počeli prvi taktovi „Salva me“, pesme za koju sam i te kako vezana i koju sam napisala od srca, osetila sam da me publika voli. Podrška koju dobijam tokom izvođenja te pesme ima posebno značenje, jer je „Salva me“ moja životna priča. Napisala sam je jednog jutra, oko tri sata, inspirisana svojim problemom sa anoreksijom. Aplauz i horsko pevanje publike krase tu pesmu na svakom koncertu i predstavljaju podršku i saosećanje. Posebno mi je drago kada čujem da je neko uz pomoć nje uspeo da reši problem.
* Proslavili ste se kao „buntovnici“, a slovite za jednostavne i nezahtevne zvezde. Da li je moguće biti toliko slavan i jednostavan?
- (smeh) Istina je da smo veoma popularni, ali ne mislimo da smo nedodirljivi. Svi potičemo iz normalnih porodica i usađene su nam prave vrednosti koje negujemo. Biti slavan ne daje vam za pravo da se ponašate kao svemoćna bića. Ne znam za druge zvezde, ali mi smo potpuno normalna ekipa.
* Jeste li stigli da bar malo upoznate Beograd?
- Nismo, ali čuli smo mnogo lepih stvari o vama, vašem gradu i zemlji. Ono što me posebno fasciniralo je toplina kojom zračite. Neverovatno ste gostoljubivi. Koliko sam uspela da vidim kroz prozor autobusa, Beograd je prelep. Ovo svakako nije moja poslednja poseta Beogradu. Dolazim ponovo, ali kao turista.
* Anai se udaje u 2009. godini za dečka Rodriga Ruisa. Može li ovo uskoro da bude vest?
- (smeh) Više od svega bih volela da se udam i postanem majka. To mi je najveći san još od detinjstva. Zaljubljena sam do ušiju i sve je moguće.
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 1337
Godina : 29
Location : siempre con RBD !!
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimePon Jan 19, 2009 4:56 pm

citala sam clanak..extra je ...tnx sto si postavila

ja nazalost nisam kupila taj br... ;(
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/
*~Danica~*
Admin
Admin
*~Danica~*


Ženski
Broj poruka : 902
Godina : 30
Location : En Mexico!!!
Job/hobbies : RBD
Datum upisa : 27.05.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimePon Jan 19, 2009 11:14 pm

nnc...jaooj kako je dobra...imam samo da kazem:ANY4EVER
Nazad na vrh Ići dole
Hillary Duff
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Hillary Duff


Ženski
Broj poruka : 266
Godina : 28
Location : U DIZNILENDU...
Humor : XAXAXA
Datum upisa : 16.11.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 4:50 pm

Jelena von Uckermann ::
citala sam clanak..extra je ...tnx sto si postavila

ja nazalost nisam kupila taj br... ;(
Jao i ja sam citala....
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 28
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 5:05 pm

*~Danica~* ::
nnc...jaooj kako je dobra...imam samo da kazem:ANY4EVER
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:48 pm

Anny_#8 ::
*~Danica~* ::
nnc...jaooj kako je dobra...imam samo da kazem:ANY4EVER
Nazad na vrh Ići dole
anci




Ženski
Broj poruka : 21
Godina : 28
Datum upisa : 22.01.2009

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 1:24 pm

cao,dugo me nije bilo na forumu.htela sam da vas pitam da li se rbd raspao ili ce odrzati još nekoliko nastupa?STA VI MISLITE?
Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
Si no estas aqui
Si no estas aqui
*~Mi HaDiTa AnNiE~*


Ženski
Broj poruka : 637
Godina : 28
Location : Mi UnIc0 NeUr0n Si FuNcCi0nA!!!!!!!
Datum upisa : 03.12.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 2:36 pm

Joooj chitala sam taj chlanak, Annie je najbolja...Wolim je puno...
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 28
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeSre Feb 04, 2009 4:35 pm

anci ::
cao,dugo me nije bilo na forumu.htela sam da vas pitam da li se rbd raspao ili ce odrzati još nekoliko nastupa?STA VI MISLITE?
Crying or Very sad
Hm...hi...yo creo que es fin...pero no estoy segura...
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 4:25 pm

Anny_#8 ::
anci ::
cao,dugo me nije bilo na forumu.htela sam da vas pitam da li se rbd raspao ili ce odrzati još nekoliko nastupa?STA VI MISLITE?
Crying or Very sad
Hm...hi...yo creo que es fin...pero no estoy segura...
si lo es... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





prochitajte ovo obavezno Empty
PočaljiNaslov: Re: prochitajte ovo obavezno   prochitajte ovo obavezno Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
prochitajte ovo obavezno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» OBAVEZNO GLASAJTE!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Obavezno pogledajte!!!!!!!!!
» Obavezno udjite!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD members :: Anahi-
Skoči na: