RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Esto Amor es Verdadero!

Ići dole 
+3
*AnNy_#7*
milena
Icy Savinon von Uckermann
7 posters
AutorPoruka
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 10:59 pm

Njihova ljubav je tako jaka!Pogledajte i zasto.......
Slicnosti...
Imaju i nose iste dukseve
Esto Amor es Verdadero! 157sr5
Esto Amor es Verdadero! 2mffcza
Imaju iste mobilne telefone
Esto Amor es Verdadero! 2cd99b7
A sada pogledajte u kakvu i koju ljubav Dul veruje (pogledajte dobro sta pise na njenoj majci na kraju)
Esto Amor es Verdadero! 1zveq6p
I evo nekih slika koje nisu bas nekog dobrog kvaliteta ali se vidi da su to Ucker y Dul
Esto Amor es Verdadero! 2i71m68
Esto Amor es Verdadero! 34nqfrm


Poslednji izmenio iky-89@scnet.co.yu dana Pon Jan 19, 2009 11:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:08 pm

I evo teksta pa ako nemate sta da radite i ako vas ne mrzi citajte.....








Si quieren saber algo pues les dire.
Antes de todo me preguntaran pq estoy bajo una peluca. Les digo y es muy simple: no quiero exponerme tampoco a las personas que conozco y me confiaron cosas a lo largo de los años. Acabo de hablar con algunas de ellas y me autorizaron decirles algunas cosas por esto estoy aqui.
No subire fotos pq ya esto es algo muy intimo y no puedo hacerlo pues no voy a traicionar los que me las pasaron y son personas muy buenas, no las quiero lastimar por nada. Pero mucho de lo que se aqui les ire diciendo para que vean que no son locas tampoco ilusas. En algunas cosas puede ser que algunas exageren pero no del todo.
dyc vivieron algo muy pero muy confuso. Al principio fueron solo amigos, por lo de la novela, de la banda, pero hubo una atraccion y esto en una ocasion muy complicada para la maria pues que tenia novio (uds saben de quien hablo) pero la relacion ya no estaba de las mejores. Cuando dulce corto con su novio de aquella epoca pues se rompio el corazon. Aunq a muchas les pueden doler lo que digo la neta es q dulce fue muy enamorada de poncho pero no se preocupen que esto esta en un pasado muy distante y pisado. Ella sufrio mucho en esa relacion y no pq el es un chavo malo, es q los dos eran muy jovenes en la ocasion, muy inmaduros en tantas cosas pero gracias a dios lograron salir de todo bien al final y hoy son muy buenos amigos de verdad. Nunca se preocupen cuando vean cosas de dyp pq q no hay nada de amor hombre/mujer entre los dos, nada mas entre ellos como pareja. Son muy conectados esto es verdad, tienen sus razones para eso sin embargo no es nada de sexual o cosa asi por dios!

PREVOD:

Ako želite nešto znati…pa evo reci cu vam…….
Pre svega pitali su me zašto se skrivam iza «perike»….kažem vam da se jednostavno ne želim eksponirati…..a, i osobe koje poznajem su mi rekle neke stvari još pre nekoliko godina.
Pricala sam sa nekima od njih i dali su mi dozvolu da neke stvari mogu reci i zato sam ovde…

Nisam stavila slike jer to je nešto intimno i ne mogu to uciniti i izdati osobe koje su mi to rekle jer su to dobre osobe i ni zašta na svetu ih ne želim povrediti.

D&C su proživeli nešto jako,jako zbunjujuce.Na pocetku su bili samo prijatelji, zbog serije,grupe, ali postojala je jedna privlacnost i to je bilo tako komplikovano..jer Dulce Maria je imala decka (znate svi o kome govorim) ali veza baš nije bila najbolja.
Kad je Dulce prekinula sa deckom tada joj se slomilo srce….
Iako ce mnoge možda boleti što cu sada reci Dulce je bila strašno zaljubljena u Poncha ali ne brinite to je sad daleka i prekrižena prošlost .
Dulce je mnogo patila u toj vezi ali ne zato što je on loš decko vec zato što su bili jako mladi i još nezreli…..ali hvala Bogu uspeli su izvesti da je na kraju sve prošlo dobro i sad su jako dobri prijatelji.
Neka vas ne zabrinjava kad vidite nešto izmedju D&P jer izmedju njih nema ništa kao izmedju muškarca i žene….izmedju njih nema više ništa u smislu da su zajedno. .Istina je da su jako povezani…i za to imaju svoje razloge ali za Boga ništa seksualno nema izmedju njih.








ahora la cosa empezo en esos tiempos mientras dulce se recuperaba de su desilusion amorosa. Christopher fue un gran y bueno amigo para ella y ahi empezo una conexion mas fuerte entre los dos.
si me preguntan como se de todo esto les digo: tengo amigos cercanos de uno de ellos y gente que conoce un poco mas de la vida de otro de los dos por el trabajo. No puedo decir mas que esto. A los que quieran creerme bien y a los que no pues bien tbn.
Si quieren sigo contando la historia que se de los dos. Me mantuve calladita por mucho tiempo por respeto a los que me contaban las cosas y me mantenian informada. Con esas personas fui logrando encajar las piezas y saber el pq de tanta cosa que siempre nos parecio tan rara entre los dos.

PREVOD:

Dakle sve je pocelo kad se Dulce oporavljala od ljubavnog razocarenja.
Christopher je bio za nju jako dobar i velik prijatelj i tu je pocela ta sve veca veza izmedju njih dvoje .
Ako me pitate kako to znam , kažem vam: imam odredjene prijatelje koji su bliski s jednim od njih dvoje i ljude koji poznaju malo bolje život njih dvoje zbog posla kojim se bave.
Ne mogu reci više od toga.Ako mi želite verovati dobro ako ne opet dobro.
Ako želite nastaviti cu pricati ono što znam o njima.Dugo sam cutala iz poštovanja do onih koji su mi to sve rekli i koji su me informisali.
Sa tim osobama sam hvatala deo po deo price…i shvatala zašto nam se cinilo sve izmedju njih dvoje cudno.

Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:10 pm

Repito que si estoy diciendo algo aqui es pq no me creo justo dejar a tanta gente desilusionada o creendose loco o q sea. Y como algunos de mis "informantes" (que fea palabra pero no tengo otra q usar) me permitieron decir algunas cosas no creo que ningun de los dos - dulce o christopher - tendran el tiempo de leer todo lo que tengo para decir. Pero si acaso pasa eso pues que comprendan que no se puede fingir q nada paso o nada pasa cuando hay tanta cosa que se mantuvo en el oscuro pq ellos asi quisieron. Y no es justo q por lo menos algunos de sus mayores apoyadores no sepan que SÍ hubo un amor muy grande y pq "aparentemente" todo se acabo.
no es cuestion de ser loca, es cuestion de darse cuenta de las cosas. se que muchas se han dado cuenta tan solo con mirar las cosas que suceden en los conciertos, las reacciones de uno y de otro en distintas ocasiones y en distintos sitios. Por otro lado hay las q sabian de mas cosas con detalles, como yo.

PREVOD:

Ponavljam da sve što ovdje govorim je zato jer ne želim da toliko ljudi bude razocarano ili da veruju u bilo šta.
I kako jedan od mojih izvora kaže (možda ružna riec ali ne znam kako da ga nazovem) koji mi je dozvolio da kažem neke stvari ne verujem da ce neko od njih dvoje – Dulce ili Christopher imati vremena procitati sve što vam imam za reci.
Ali ako se to slucajno i dogodi neka razumiju da se ne mogu vecito praviti da se ništa nije dogodilo ili da se ništa ne dogadja jer ima toliko stvari koje su ostale u pozadini jer oni tako žele.
I nije pravedno da barem njihovi najverniji podržavatelji ne znaju da je postojala velika ljubav i zašto se sve «navodno» završilo.
Nije stvar u tome da sad «poludite», vec u tome da shvatite neke stvari.
Znam da su mnogi imali zakljucke samo na temelju onog što su videli na koncertima, njihove medjusobne reakcije u razlicitim prigodama i na razlicitim mestima.
Opet ima i onih koji znaju nešto više detalja kao i ja.









pues les ire diciendo. Aunq muchas sepan de algo de lo q voy a contar.

pues bien, la amistad de los dos fue algo fuerte, empezo tranquilamente, de forma natural pero en un momento creo q perdieron el control de las cosas es q aparentemente se querian pero no querian quererse, no se si me entienden

la maria es chica buena pero muy confusa. a veces me duele el corazon saberla tan insegura pero asi es la vida. Al principio ella no quizo confiar en sus sentimientos e intento huyr (lo q es mas de lo normal para la roja) Christopher fue lo que insistio pero ella no queria dejarse ir hacia lo q sentia. Yo creo q, segun alguien cercano en el trabajo de los dos, pq no sabia cual seria la reaccion de los productores si supieron q una pareja de la ficcion se habia vuelto real. En mi opinion, segun otra personita especial que conozco tbn en parte tenia miedo pq ella no queria decepcionarse, creia q todo era por las hormonas del nalgon

PREVOD:

Evo nastavit cu……iako mnogi znaju o ovome što cu vam reci.

No dobro….prijateljstvo izmedju njih dvoje je bilo jako…pocelo je sve smireno, prirodno, ali u jednom trenutku su izgubili kontrolu i odjednom su se zavoleli a, da to nisu ni hteli…ne znam da li me shvatate….
Dulce Maria je jedna super cura ali jako zbunjena.
Ponekad me zaboli srce kad je vidim tako nesigurnu , ali takav je život.
Na pocetku nije htela priznati svoje osjecaje i pokušavala ih je sakriti (što je potpuno normalno za našu crvenokosu )
Christopher je bio taj koji je insistirao, ali ona nije htela priznati šta oseca.
Mislim da je jedan od njih u nekom drugom poslu bilo bi drugacije jer ne znam kakva bi bila reakcija producenata da saznaju da je par u seriji i u stvarnom životu zajedno.
Moje mišljenje je da postoji neko drugi ko zna deo price i ima neki strah jer se ne želi razocarati, veruje da su to sve krivi samo hormoni.









aun asi en un punto de la vida ella no lograva mas y... tuvieron un free. De algunas veces andaron pero no tenian nada de un compromiso. Fueron asi hasta q ella se decidio por no mas andar con el ya por sus miedos e inseguridades por lo q sea. En esa epoca se le rompio el corazon al bb es q descubri q el si queria a dul de verdad en aquella epoca pero ella pensaba q no, el tampoco le dijo la verdad. Creo q en la edad en la q estaban es normal no tener la seguridad de tus proprios sentimientos y tener miedo a decir a alguien q tu la quiere pero sin saber si la persona le quiere a ti tbn

entonces por esto mucha gente dice q el bb fue lo q se enamoro primero. No se quien se enamoro de quien primero, yo personalmente creo q fue algo muy natural y q paso a los dos, no al exacto mismo tiempo pero cerca de eso. La diferencia es q Dul sin embargo sea una persona muy sensible, es muy miedosa. Por su parte Christopher es (o mejor dicho, era mas por la ocasion q hoy ya esta poquito mejor jaja) de impulsivo. El quiere y ya, las cosas con el no pueden ser para manana, si me entienden. Maria por su parte tiene inseguridades y miedos gracias a su historia de relacionamientos, asi q lo dudaba q con Christopher iba a pasar algo distinto.

PREVOD:

Tako u jednoj fazi života ona više nije mogla…..imali su tzv free vezu(slobodnu vezu)……
Nekoliko puta su probali ali se nikad nisu obavezali …..bilo je tako dok ona nije odlucila da joj je dosta i prekinula s njim…zbog svojih strahova i nesigurnosti.
U ovoj fazi se slomilo Christopherovo srce…jer je otkrio da stvarno voli Dulce ali ona je mislila da ne….a, on joj nije rekao istinu.
Mislim da je to normalno u tom dobu u kome su oni bili….nemaš tu sigurnost i strah te je priznati nekome da ga voliš jer ne znaš da li i ta osoba tebe takodje voli….

Mnogo ljudi kaže da je bb bio onaj koji se prvi zaljubio.
Ne znam ko se u koga prvi zaljubio, ja osobno mislim da je to bilo nešto prirodno što se samo dogodilo obostrano…ne možda u isto vreme ali blizu….
Razlika je u tome što je Dul jako osjecajna i plašljiva osoba .Dok je Christopher (ili bolje da kažem bio je više za priliku odmah sad..danas…sad je malo bolji jajaja) više impulsivan.
On je želeo odmah i gotovo, kod njega nema sutra…ako me razumete.
Dulce Maria je imala jednu nesigurnost i strah…zbog svojih veza iz prošlosti….tako da je sumnjala da ce sa Christopherom biti drugacije.













bueno, se q parece una novela pero no se contar las cosas de otra manera. Sigo esos dos hace tanto tiempo q me siento como parte de la historia (se q suena loco) y por eso voy diciendo las cosas de esa manera. Si quieren sigo.

pues sigo
el bb intento y nada. La maria mensa se puso lejos de el, tan solo amigos y blabla. Hasta q Christopher se canso y empezo a salir con otras chavas [a ver si la roja se daba cuenta de lo que perdia no ] Maria celosa pero aun asi miedosa no quizo nada con el por creerlo un nino inmaduro y que tan solo queria disfrutar la vida [lo q en esa edad es lo normal aunq Christopher sea un otro tipo de chavo puedo garantizarlo pero es q en momentos de desilusion se hace de toda en la vida no en momentos de desespero actitudes desesperadas si ella no queria a el pues teninan las que si]

Prevod:

Dobro, znam da se cini kao telenovela, ali ne znam ispricati stvari na drugaciji nacin. Pratim ovo dvoje vec toliko dugo da se osecam kao deo price (znam da zvuci ludo) i zbog toga govorim stvari na taj nacin. Ako želite, nastavit cu.

Pa nastavljam
Bb je pokušao i ništa. Tvrdoglava Maria se udaljila od njega, da su samo prijatelji, bla-bla. Tako je bilo sve dok se Christopher nije umorio i poceo izlaziti s drugim curama (da vidi hoce li crvenokosa shvatiti šta je izgubila). Maria je bila ljubomorna, ali i dalje se bojala, nije htela ništa s njim jer je mislila da je nezreli decak i da je samo hteo uživati u životu (to je za te godine normalno, iako je Christopher drugaciji tip, to vam mogu garantirati, ali u trenucima razocaranja, sve se cini u životu, u tim trenutcima ocajanja ponašaš se ocajno, ako ona nije htela njega, bilo je onih koje su ga htele)

Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:17 pm








Entonces la mejor parte Memo´s show.
Muchas se preguntan hasta el dia de hoy pq la Maria se hizo novia del tipo. La cosa es q ella estaba sola, desilusionada con Christopher pero sin querer admitirlo. Pues si le apareciera un hombre cavalleroso, atencioso, que harias en un momento de soledad y desespero? yo creo que me gustaria ser admirada y recibir regalos y atencion y todas esas cosas. Fue lo q Memo hizo. Lo q ella no sabia era el tipo de hombre q el es. Q me perdonen los fans de Ochoa pero como hombre el no vale muchos pesos. Puso los cuernos en tantas mujeres q dios mio. Hasta Fernanda [hasta hoy no se como ella pudo presentarlos]
lo q paso despues ya lo sabemos: la roja triste, infeliz y Christopher ya no era asi tan amiguito de ella para consolarla, estaba cansado y desilusionado. Quien lo hizo fue Poncho [por eso muchos diciendo en aquella epoca q habian regrasado pero nada de nada. Creo q fue el arrepentimento, la conciencia pesada q hizo el pancho apoyarla ] De ahi entonces dyp se hicieron amigos como jamas antes.

Prevod:

Sad najbolji deo Memin show:

Mnoge se do danas pitaju zašto je Maria hodala s tim tipom. Stvar je u tome da je ona bila sama, razocarana Christopherom i nije to htela priznati. Pojavio se jedan kavaljer, pažljiv muškarac i šta želiš u trenutku samoce i ocaja? Ja mislim da bih ja želela da mi se dive, da dobivam darove, da su pažljivi prema meni i sve te stvari. Sve je to Memo cinio. Ali ona nije znala kakav je on tip zapravo. Neka mi oproste Ochoaini fanovi, ali on kao covek ne vredi puno. Toliko je puno žena prevario. Cak i Fernandu (do danas ne znam kako ih je ona mogla upoznati)
ono sto se posle dogodilo vec znamo: tužna crvenkosa, nesretna i Christopher više nije bio toliko njen prijatelj da bi je utešio, bio je umoran i razocaran. Onaj ko je utešio bio je Poncho (zato se u to vreme puno pricalo da su se pomirili, ali toga uopste nije bilo. Mislim da su kajanje i griža savest naveli Poncha da joj pomogne) Tada su se Dul y Poncho sprijateljili kao nikad pre.








Christopher no tardo mucho a buscarla y ahi Dulce no se aguanto mas creo q la pobre le hizo al nalgon de panuelo al principio pero luego se dio cuenta de q era mejor como almohada El bb es mi idolo: si quiere a una mujer la busca hasta el fin del mundo pq las cosas q hizo el chavo para hacerla creer q la queria
El hizo mucho en el intento de probar q la queria por mas de uma noche. Con el tiempo y las muestras de Christopher la concha de proteccion de Maria se le fue rompiendo. Lo de los anillos es muy real. Uds se dieron cuenta y creo q todo lo q se fija en las fotos de muchas ocasiones distintas tbn se daran. El anillo, para q lo sepan, fue hecho por Christopher. No el con sus manos pero la idea fue suya, el diseno y pues uds saben de vonego, no? Las joyas de prata de su marca, pues los dos anillos fueron algo muy muy especial.

Prevod:

Christopheru nije trebalo puno da je potraži i tada Dulce više nije izdržala, mislim da joj je prvo bio rame za plakanje (ovo nisam dobro shvatila), ali posle je shvatila da joj je bolji kao jastuk. Bb je moj idol: ako voli jednu ženu, traži je na kraj sveta jer stvari koje je taj decko ucinio za nju da bi mu poverovala da je voli..
On joj je pokusavao dokazati da je voli vise nego za jednu noc. S vremenom i Christopherovim delima, Marijin sastav odbrane je polako pucao. Ono s prstenima je stvarno. Vi ste shvatili i mislim da svi koji pogledaju slike u mnogo su razlicitih prilika to isto shvatili. Prsten, kao sto znate, napravio je Christopher. Ne svojim rukama, ali ideja je bila njegova, dizajn, vi znate za njegov posao (nisam sigurna, piše mi u kontekstu)? Srebrni nakit njegove marke, pa ta dva prstena su bila nešto jako, jako posebno.









Las q saben de cosas ya saben como fue todo entre ellos esos años no? Terminar, regresar nada es estable. Celosa Maria, impulsivo el Nalgon... insegura Maria, impulsivo el Nalgon...
Me canso em solo acuerdarme de tantas veces en q estaban bien en uma noche y al salir el sol del otro dia ya estaban peleados
Hay cosas q aqui no les puedo contar, cosas q explican muchas de las razones para la inseguridad de la Maria y para algunas actitudes de Christopher pero creo q al acabarse rbd quiza los diga [es q esto ya les toca a cosas de gente q esta por trás de rbd]
La relacion de ellos siempre fue muy intensa, aun cuando se peleaban todo siempre fue intenso con los dos. En el 2007 hubo una época en q estaban de maravilla, creo q la mejor ocasion de su relacion. Uds han escuchado cosas de amsterdan, no? Cuando estaban de gira por europa y se les dieron vacaciones. Pues los dos se escaparon unos dias, estuvieron juntos y esto es verdad. Por lo menos por unos dias lograron vivir su relacion sin preocupaciones, sin miedos. Me quede feliz por ellos. Fue una epoca magica para los dos


Prevod:

Oni koji znaju te stvari, takodje znaju kako je bilo medju njima tih godina? Prekinuti, vratiti se (pomiriti se), ništa nije stabilno. Ljubomorna Maria, impulsivni nagon.....
Vec se umorim samo kad se setim koliko su puta jednu noc bili u dobrim odnosima, a sledeci dan vec posvadjani
Ima stvari koje vam ovde ne mogu ispricati, stvari koje objašnjavaju mnoge razloge za Marijinu nesigurnost i neka Christopherova ponašanja, ali mislim da cu ih možda reci se RBD završti (zato što se ovo tice ljudi koji stoje iza RBD-a)
Njihova veza je uvek bila jako intenzivna, iako su se svadjali, medju njima je sve uvek bilo jako intenzivno. Godine 2007. bilo je jedno razdoblje kada su bili u predivnim odnosima, mislim da je to najbolje razdoblje njihove veze. Culi ste za stvari u Amsterdamu, ne? Kada su bili na turneji po Europi i otišli su na praznike. Pobegli su na nekoliko dana, bili su zajedno i to je istina. Bar su nekoliko dana uspeli živeti svoju vezu bez briga, bez straha. Bila sam sretna zbog njih. Bilo je to carobno razdoblje za njih dvoje.

Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:18 pm












Odgovor na jedno pitanje…..
Jedna devojka je upitala dali je Dulce pre Uckera bila nevina…..to je zakljucila iz jednog dela odgovora u jednom od postova gore,drugoj je cudno da ako je ovo istina:


Ovako joj je odgovorila sisinceridad:
acerca del tema pues yo no digo nada pq no estaba en la habitacion para comprobar q la maria era --- peroooooooooo... hay algo q podria decirnos q si... pero dios q estoy hablando
nada es tan increible asi en la vida. pues hay muejres q son virgenes hasta los 30 en los dias de hoy, entonces no es algo tan fuera del ordinario
pero YO no estoy aqui para comprobar si ella era o no virgen o con que chavo se la habra perdido la satidad, jajaja dios, esto ya es asunto serio y no soy la guardia de la pureza de nadie tampoco dios para decir con toda la certeza del mundo q ella era o no... algunas cosas son pura intuicion femenina gracias a cosas q supe y a mis ojos tbn. solo les digo una cosita pequena y q no parece tener tanta importancia pero: ya se fijaron en el busto de la chica al principio de rebelde y despues 2, 3 anos atras? les digo q senos crecen hasta cierta edad en la adolecencia, despues de los 20 lo q pasa son otros tipos de cambio. A parte de eso no puedo decir nada mas, no tengo poderes de diosa para comprobar ciertas cosas pero q hay indicios... los busquen con sus proprios ojos
pues yo repito: de ciertas cosas no puedo hablarles todavia. Hay cosas q tocan a gente del staff y no quiero arriesgar q alguien se pierda el trabajo por cosas q yo ando diciendo en foros

Prevod:

Odgovor na jedno pitanje…..
Jedna devojka je upitala da li je Dulce pre Uckera bila nevina…..to je zakljucila iz jednog dela odgovora u jednom od postova gore,drugoj je cudno da ako je ovo istina:


Ovako joj je odgovorila sisinceridad:
Na tu temu, necu ništa reci jer nisam bila u sobi da bih proverila li je Marila bila---
aliiiiiiiii... ima nešto što bi nam moglo reci da je... ali Bože, šta ja to govorim
ništa nije tako neverovatno u životu. ima žena koje su do svoje 30. godine device u današnje doba, tako da to nije nešto tako jako neobicno
ali JA nisam ovdje da bih proverila li je bila devica i s kojim je deckom izgubila nevinost, hahaha Bože, ovo je vec ozbiljna stvar i nisam cuvar nicije cistoce, ali Bože, za reci sa svom sigurnošcu sveta da li je bila ili ne... neke su stvari cista ženska intuicija zahvaljujuci stvarima koje sam saznala ili takodje videla svojim ocima. samo mogu reci jednu malu stvar i nemojte joj pridavati toliko važnosti: vec ste primetili grudi devojke na pocetku serije "Rebelde" i 2, 3 godine posle? reci cu vam da grudi rastu do odredjene dobi adolescencije, posle 20. godine dolazi do drugih tipova promena. Osim toga ne mogu ništa drugo reci, nemam božanske moci da proverim neke stvari, ali ima stvari koje upucuju... potražiti vlastitim ocima
ponavljam: o odredjenim stvarima vam još ne mogu govoriti. Ima stvari koje se ticu ljudi staffa i ne želim riskirati da neko od njih izgubi posao zbog stvari koje ja govorim na forumu









chicas entiendan q no quiero meterme en lios pero les digo q hay cosas por tras de ellos... personas q detienen el control de algunas cosas, money money es lo q interesa y tras eso muchos sentimientos son puestos al largo de todo. Es triste pero es real. Mas nos les puedo decir ahorita

pero no fue solo eso que cambio en su cuerpo, yo creo y veo-AHÁ ahi tienes la respuesta chica - ovo je odgovorila sisinceridad

------ovo još nije razjašnjeno,postoji mogucnost da je bila istina ona vest da je Dulce bila trudna,još cekam odgovor da saznam jel to bilo onda kada su je videli na izlasku iz bolnice sa Uckerom!

Prevod:

Devojke, morate razumeti da se ne želim uvaliti u probleme, ali vam kažem da ima stvari za njih... ljudi koji imaju kontrolu nad nekim stvarima, novac, novac je ono što ih zanima i iza svega toga postoji mnogo osecaja. Tužno je, ali istinito. Trenutno vam ne mogu više reci

Ali to nije bilo sve što se promenilo na njenom telu, mislim i vidim - AHA tu imaš odgovor, devojko - ovo je odgovorila sisinceridad









la cosa toda q pasa es complicada. La verdad es q los dos, como pareja, no estaban bien meses atras. En Brasil este mismo ano pero en la gira anterior, uds se acuerdan no? Hubo algo de trauma pero las q se fijan bien en ellos fueron capaces de decir q algo no estaba al 100% Mucha cosa hizo con q la relacion se complicara
eso de q comparten habitaciones es de hace tiempo
pero como les decia este ano su relacion ha sufrido un cambio. Por cosas de inseguridad [otra vez ] y tbn por imposiciones ajenas. Creo q Dulce se canso de siempre pasar la misma cosa entre ella y Christopher, al parecer piensaba q mientras sigan en esa relacion las cosas no seran posibles, habra siempre las mismas cosas q les hacen discutir, pelear, q las dejan insegura
con eso del bb estudiar en otro pais, las cosas comenzaron a empeorar. Hay celos de ella pero en un momento todo se ha convertido en una confusion q hasta hoy no logro comprender por entero. Es q Dulce se ha cerrado de tal manera q no hay mas como saber de ciertas cosas. Lo q se es q este ano, hace algunos meses q ya no andaban - o por lo menos intentaron alejarse para su salud emocional. ahorita no tengo claro algunas cosas q han pasado y estoy intentando saberlas. Pero eso de q christopher tiene novia... bueno, no es q sea novia novia... tampoco la Maria se quedo solita despues del rompimiento - los dos intentaron hacer la cosa como dire... "razonable".

PR
EVOD:

Sve što se dogodilo je jako komplicirano. Istina je da oboje , kao par, unazad par meseci nisu bili dobro. Ove godine u Brazilu ali na prethodnoj turneji, sjecate se jel?
Bila je neka trauma, ali oni koji su ih dobro promatrali mogli su videti da nije bilo sve 100 % u redu.
Mnogo se stvari dogodilo koje su zakomplikovale njihovu vezu.
Ono da su davno delili sobu …..ali kako sam vam rekla te godine njihova veza je puno toga prošla.
Zbog nesigurnosti (opet) i takodje zbog nametanja drugih. Dulce se vec umorila iznova prolaziti kroz iste probleme izmedju nje i Christophera……cini se da je ona smatrala da stvari izmedju njih dvoje jednostavno ne mogu funkcionisati, jer uvek su se «kacili» i prepucavali oko istih stvari što ju je opet navelo da bude nesigurna.
Kad je bb poceo studirati u drugoj zemlji situacija je postajala sve gora.
Ona je bila ljubomorna ali u jednom trenutku sve se pretvorilo u veliku konfuziju koju još ni danas nisam baš najbolje shvatila.
Dulce se skroz zatvorila u sebe tako da neke odredjene stvari ni ne znam.
No ono što znam je da ove godine pre nekoliko meseci nisu hodali ili su se samo pokušavali udaljiti zbog emocionalnog zdravlja.
Sada mi neke stvari koje su se dogodile baš nisu najjasnije…još ih pokušavam doznati…
Ali ono da je Christopher imao curu…pa baš da je bila cura,cura ne………ali ni Dulce Maria nije bila sama nakon prekida – oboje su pokušavali uciniti stvari kako bih rekla «razumnima»……

Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:19 pm








Pero es q no esta en los dos eso de "somos tan solo amigos y nada mas", ellos no logran. por esto las de brasil diciendonos cosas de q estaban muy juntos, q pasaron la noche en la misma habitacion. algo me suena muy raro en esa historia pq ese guey pablo se ha salido de la nada, de la noche a la manana y ya en la prensa no quiero sacar conclusiones tan temprano pero les digo q hay q esperar a ver q pasa. Y acerca de la novela es q christopher no iba a hacer la novela, eso nunca fue verdadero. Creo q en un momento quisieron hacernos creer para q la apoyaramos pero lo q paso no fue eso de q los dos serian pareja otra vez en ficcion, gente importante no queria eso, no querian repetir las cosas q pasaron en el backstage con Rebelde... televisa, dos coches y un video... creo q algunas me entienden. Ellos dos protagonizaron muchas cosas indeseables para algunas personas q tienen dinero y control en las manos

PREVOD:

Ali nije do njih samo ono « mi smo samo prijatelji i ništa više»…oni baš ne uspevaju u tome…
Zbog toga su u Brazilu govorili da su provodili dosta vremena zajedno, da su noci provodili u istoj sobi. Nešto mi je jako cudno u ovoj celoj prici jer Pablo se stvorio niotkuda….preko noci…i ne želim na brzinu i prerano zakljucivati ali kažem vam treba pricekati pa cemo vieti šta ce se dogoditi. Ovo zvuci kao ljubavni roman ili nešto…ali Christopher nikad nije želio napraviti iz toga roman…to nikad nije bilo istinski….
Verujem da su nas u jednom trenutku hteli uveriti da im verujemo ali to se nije dogodilo vec su oni bili par ponovo u fikciji…neki važni ljudi nisu to poverovali…nisu hteli da se ponovi ista stvar koja se dogodila iza backstagea u Rebelde…televisa, dva automobila i video….mislim da me neki razumiju.
Oni su oboje bili protagonisti mnogih nepoželjnih stvari za neke osobe koje su imale novac i kontrolu nad svim…..









Opet pitanje: en BH (barcelona) fue donde hubo pelea en mayo no?
pero entonces fue tan fuerte asi ?
pero aparentemente arreglaron las cosas alli

odgovor:
si, hubo pelea ahi
christopher se fue solo por la noche, hubo una fiesta y otras cositas mas. El primer q ella hizo al regresar a mexico fue dejar un mensaje en su foro acuerdanse? Las cosas q decian en aquella ocasion no fueron muy claras para muchos... pero si vuelven a leer el mensaje el dia de hoy se daran cuenta: ella habia decidido romper todo en aquella ocasion. Ellos dos ya no seguian... pero al parecer esos dias atras en Brasil han estado juntos otra vez... algo paso entre octubre y noviembre

Ni ovo nismo znali:
DULCE FUE AL CUMPLEAÑOS DE CHRIS, LE REGALO LA BATERIA, ESTABA EN LA SALA VIP

Prevod:

Opet pitanje: u Barceloni u svibnju je bila svadja?
bila je tako jaka?
ali navodno su se tamo pomirili

odgovor:
da, posvadjali su se tamo
Christopher je otišao samo jednu noc, bio je na nekoj zabavi i još nekim stvarima. Prvo što je ona napravila kad je došla u Meksiko - napisala je poruku na svom forumu, secate se? Stvari koje se tom prilikom govorile mnogima nisu bile jasne... ali ako danas procitate poruku, shvati cete: ona je tom prilikom odlucila sve prekinuti. Njih dvoje nisu nastavili. ali cini se da su tih dana u Brazilu bili zajedno, nešto se dogodilo izmedju oktobra i novembra

Ako se sjecate za tada se pricalo da su se oboje u hotel vratili suznih ociju,Ucker sa Ponchom,da je bio pijan i da je plakao…kasnije se saznalo da je te iste veceri i Dulce plakala…

Ni ovo nismo znali:
DULCE JE BILA NA CHRISOVOM (CHRISTOPHEROVOM) ROÐENDANU, POKLONILA MU JE BUBNJEVE, BILA JE U SALI VIP



Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:20 pm

Evo jos......







Dul en la casa de Ucker!
Acabo de hablar con mi amiga q vive en el distrito federal....la verdad no les queria decir nada porque no se si sea cierto pero bueno nada pierdo con decirles esto...nada mas que no se hagan muchas ilusiones....
dice mi amiga que se encontro en una tienda de ropa a la mama de Christopher, creo que se llama Alexandra....y se le acerco y le pregunto por el bb y los de RBD...y ella le dijo que el bb(Ucker) estaba contento y listo para ser solista y que Chris la ha dicho que quiere moverse de Mexico. Bueno, luego dijo mi amiga que le pregunto por Dulce y el bb(Ucker) y que la señora le dijo "ahhh, si. ya la ha llevado varias veces a la casa" y que los de rbd iban a pasar la navidad con sus familias pero que tambien habia planes para hacer una cena entre ellos y una fiesta para el año nuevo.



Prevod:
Dul kod Uckera kuci!
Malo pre sam razgovarala sa mojom drugaricom koja zivi u distito federal....Stvarno ne zelim da kazem nista,zato sto ne znam da li je tacno,ali dobro nista ne gubim ako kazem ovo....Nista vise sto donosi puno iluzija....
Kaze moja drugarica da je nasla jedan deo odece majke od Christophera,mislim da se zove Alexandra....Vratila joj je i pitala za bb i za RBD....I ona joj je rekla da je bb(Ucker) bio zadovoljan(srecan) i spreman da zivi sam i da joj je Chris rekao da zeli da se preseli iz Mexica.Dobro,kasnije mi je rekla drugarica da je pitala za Dulce i bb (Ucker) i da je gospodja rekla ”Ahhh,da.Dovodio ju je nekoliko puta u kucu” i da RBD dolazi da proslavi praznike sa svojim porodicama,ali da je takodje znala planove za pravljenje jedne vecere za njih dvoje i jedna proslava(zurka) za novu godinu.
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:22 pm

I evo jos jednog nema prevoda,mislim da je dosta razumljiv,ali ako hocete postavicu i prevod.........








ME ACABO DE ENTERAR DE UN CHISME DE DyC ME COMO NO ME DIJIERON K NO LO CONTASE PUES LO VOY A CONTAR!!!!!

TODO PASO EL DIA 21 DE AGOSTO TRA FINALIZAR EL CONCIERTO DE RBD EN MADRID (ESPAÑA), TODOS SE FUERON PARA EL HOTEL. LLEGARON Y SUBIERON A SUS HABITACIONES, CADA UNO EN EL SUYO (LOS CHAVOS EN UNO Y LAS CHAVAS EN OTRO),ESTO PASO ALREDEDOR DE LAS 2DE LA MAÑANA, CUANDO BAJEMOS A ESPIAR A RBD, LOS PASILLOS ESTABAN SILENCIOSOS PERO DE REPENTE, ESCUCHE UNA VOZ FEMENINA EN LA HABTACION DE LAS CAVAS. ERA ANAHI K HABLABA DEL CONCIERTO K ACABABAN DE DAR, MAYTE SE REIA Y PUES DULCE NO SE SENTIA (PENSEMOS K ESTABA DORMIDA) ASI QUE FUIMOS A INVESTIGAR A LOS CHAVOS, SE SENTIAN LAS RISAS DE CHRISTIAN Y PONCHO ESPLICANDO K LEHABIA PISADO EL PIE A ANAHI, DE REPENTE SE SINTIO UN GOLPE (NOS ASUSTEMOS MUCHO) SE OIAN RISAS PERO NO SAVIAMOS K HABIA PASADO, UNA VOZ DIJO "WEY K ACES ACIA FALTA K ME HICIERAS LO K LE ICISTES A ANAHI" ERA LA VOZ DE UCKER, CHRISTIAN NO PARABA DE REIR, PONCHO OBIAMENTE LE PIDIO PERDON A UCKER. UNA AMIGA NOS LLAMO ELLA AUN CONTINUAVA EN LA HABIACION DE LAS CHAVAS Y FUIMOS CORRIENDO.
-QUE PASO!!!!
-DULCE ESTA DISPIERTA, NO ESTABA DORMIDA ESTARIA EN EL BAÑO O EN ALGUN SITIO!!!!
NOS PUSIMOS A ESCUCHAR SE SENTIA HABLAR A DULCE DECIA ALGO DE UCKER PERO NO SE EL K, EN AQUEL INSTANTE SE SINTIO UN RUIDO Y NOS FUIMOS CORRIENDO PASSILLO ABAJO. SE ABRIO LA PUERTA DE LOS CHAVOS K ENTRARON AL DE LAS CHAVAS. Y NOS FUIMOS PARA ARRIBA UNAS CUANTAS, MIENTRAS K LAS OTRAS SE QUEDARON ABAJO. AL CABO DE 15 MINUTOS VINIERON Y DIJIERON K DULCE Y UCKER HABIAN ENTRADO SOLOS AL CUARTO DE LOS CHAVOS, FUIMOS CORRIENDO ESCALERAS ABAJO, LAS PUERTAS ESTABAN CERRADAS, FUIMOS A LA HABITACION DONDE ELLOS SE ENCONTRABAN SOLOS. DE PRONTO SENTIMOS A DULCE K DIO UNO DE SUS GRITOS Y UCKER SE REIA (NO ENTENDIAMOS NADA, PODIAN PASAR MILES DE COSAS) DULCE DECIA ALGO DE UNAS VACACIONES EN NO ME ACUERDO K NOMBRE DIJO, TAMBIEN HABLABA DE SU FAMILIA PERO LO MAS ESTAÑO FUE ALGO K SENTI DECIA ASI COMO "QUIERES ACER COMO LA NOCHE PASADA (YO ME QUEDE COMO PLOMO, SIN MOVERME)
UCKER NO PARAVA DE REIRY LO UNICO K CONTESTO FUE "SI, ALGUNA VEZ, ME ACOSTUMBRARE A ELLO" (NO ENTENDIA NADA, ACOSTUBRARSE A QUE???), SOLO SE ESCUCHAVAN SUS RISAS PERO LO MAS INKIETANTE FUECUANDO DULCE DIJO "ESO,NO, ASI NO ES, MIRA YO TE ENSEÑO COMO SE ACE" (EL K TENIA K ESEÑAR COMO SE ACIA???) ME ENOJE TANTO K ME FUI A MI HABITACION NO ENTENDIA NADA DE LO K DECIAN MI CABEZA PENSABA MUCHAS COSAS!!! AL POCO VOLVI A BAJAR NO PODIA DEJAR ESA OPORTUNIDAD!!! LLEGÉ Y LES PREGUNTE
-ALGUNA NOVEDAD
-NADA LLEVAN AHI MAS DE MEDIA HORA Y AUN NO SALEN
- Y LOS OTROS?????
- LOS NIÑOS Y MAY SE FUEON A SU HABITACION, SOLO KEDAN ESTOS DOS!!!
EN MI CARA SE DIBUJO UNA SONRISA "DyC JUNTOS EN UNA HABITACION DE UN HOTEL" SE SENTIA LA TV PERO NADA DE ELLOS, QUE ESTARIA PASANDO AHY DENTRO, ME MORIA DE GANAS POR SAVER!!!! COMO YA NOS ABURRIMOS CUANDO NOS IBAMOS A IR SENTIMOS A DULCE QUE DECIA
-"ESTAS MEJOR YA???"
-SI, YA ESTOY MEJOR, GRACIAS A TI, TE LO DEBO A TI!!!
- NO EXAGERES TANTO, NO FUE NADA, ADEMAS ME GUSTA CUIDAR A LOS MAS CHIKITOS, ESO ES LO K ME ENSEÑO MI MÁ(MAMA) Y SIGO ACIENDOLO!!!!
- SE NOTA K TE EDUCARON BIEN, ESO NO LO ACE CUALQUIERA
-YA!!! BEBE (RISA)
-COMO K BEBE???? VEN AKI YA VERAS SI SOY UN BEBE OK!!!
- QUIETO, ESO NO, HAY NO!!!! (RISAS)
DE REPENTE ESCUCHE EL SONIDO DE UN BESO (ESTOY LOCA DEBE SER ESO, PENSE) UCKER ME HIZ VOLVER EN SE AL OIR SU VOZ
- TE GUSTO?
-NO SAVES CUANTO
-OYE, TENGO UNA IDEA PK ACEMOS ESTO TODAS LAS NOCHES K NOS KEDEN EN RBD, ADEMAS ESTOY MUY BIEN AKI CONTIGO
- YO TAMBIEN UCKER PERO Y K VAN A DECIR ELLOS
- NO TE PREOCUPES (RISAS)
SE VOLVIERON A ESCUCHAR BESOS Y MAS BESOS Y ME FUI PARA LA HABITACION. AL DIA SIGUIENTE CUANDO DESPERTEMOS YA SE HABIAN IDO L VERDAD K CON TODA LA NOCHE DANDO VUELTAS NADIE SE PUDO LEVANTAR TEMPREANO. LUEGO LLEGO A CASA ENTRO EN EL FORO Y VEO UNA NOTA DE UNA CHAVA K LIMPIO LA HABITACION DE UCKER DICIENDO K SE HABIA ENCONTRADO UN CONDON!!!! PIENSEN LO K KIERAN PERO PARA MI K AKELLOS AKELLA NOCHE HICIERON ALGO AKI EL FIN DE MI RESEÑA PERDON POR NO HABER CONTADO PERO ME PARECIA K ERA DEMASIADA EXAGERACION Y PUES EN ESTO FORO AY K CONTAR TOO PUES YA CONTE!!! SI LO LEISTES DEJA ALGO Y MCHAS GRACIAS POR TOMAR TU TIEMPO LEIENDO MI RESEÑA!!!!

Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeUto Jan 13, 2009 12:04 am

I evo slika njihovih prstenova koji se pominju u tekstu.....
Esto Amor es Verdadero! Sz75ae
Evo i Dul,slika je malo Embarassed ali nemojte se ljutiti,msm nisam ja tu nista kriva takva je slika
Esto Amor es Verdadero! 22ezpu
Esto Amor es Verdadero! 2q381oo
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
milena
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
milena


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28
Job/hobbies : listen music
Datum upisa : 19.10.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:21 am

stvarno mislim daje ovo istina!!!
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 28
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:43 pm

Jaooooooooooo kako su mi swatki . . . Daj Bozhe da je owo istina . . .!!!
u y d chris y dulce
dul y uckermann wondy
uckermann & anahi = wondy 4ever!!!
Nazad na vrh Ići dole
Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Icy Savinon von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 34
Location : ღ ✩ ღ
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 11:46 pm

Da i ja to isto kazem....Ja msm da je istina samo sto to oni nece da priznaju u javnosti zbog novinara jer bi im tada verovtni dosadjivali i puno bi ih smarali....A Ucker je izjavio povodom poljupca koji se desio 21.12. u Madridu na koncertu kako on kaze: ,,Uradio sam ono sto sam u tom trenutku osetio" a to znaci da je tada osetio potrebu da je poljubi jer voli Dul i ne moze da zivi bez nje.....chris y dulce
u y d
Los quiero mucho!!!
wondy
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
~Candy~
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
~Candy~


Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 28
Datum upisa : 24.10.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePon Feb 23, 2009 9:54 pm

JoOoOoOooOooOoOOoOOoOOooOooOOoOOoOoJ kako bih volela da je ovo istina!!!Wojim iiiiiiiiiiiiiih!!!Najbolji suuuuuuuuu!!! u y d u y d u y d
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimePet Feb 27, 2009 8:35 pm

nisam chitala ali sam zakljuchila da pishu o tome kako se oni wole joj nedaj bozhe da je owo istina barken barken barken a y u a y u a y u
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
rbdgirl




Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 29
Location : HRVATSKA
Job/hobbies : SAD IDEM U SREDNJU SKOLU...VOLIM SLUSATI GLAZBU,ICI VANI S DRUSTVOM,GLEDATI FILMOVE I SERIJE,CITATI KNJIGE
Datum upisa : 13.07.2009

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeSre Avg 12, 2009 3:25 pm

ja vjerujem da je ovo sve istina...sve se slaze...i s njihovim karakterima i sve... u y d dul y uckermann zajedno su najbolji par na svijetu... dul y uckermann wondy you are the best ...
Nazad na vrh Ići dole
http://bell_greene@hotmail.com
Rebelde girl forever

Rebelde girl forever


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 30
Datum upisa : 04.09.2009

Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitimeSub Sep 05, 2009 4:58 pm

Najbolji par!!!!!!!
u y d wondy
Esto Amor es Verdadero! Dulceyuckerseb.th
Nazad na vrh Ići dole
http://DMOZ.org
Sponsored content





Esto Amor es Verdadero! Empty
PočaljiNaslov: Re: Esto Amor es Verdadero!   Esto Amor es Verdadero! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Esto Amor es Verdadero!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko je Uckerov najveci fan i ko ga voli....Abra esto porfa!
» S;ike iz spota Tu Amor
» VERANO DE AMOR
» Slike iz spotova(Nuestro Amor,Aun Hay Algo)
» Koja vam se pesma najvise svidja sa CD-a Nuestro amor?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: TRAUMAS!!! :: VONDY(Dul & Ucker)-
Skoči na: