RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Strasni dogadjaji iz vaseg zivota

Ići dole 
+16
B*A*R*K*E*N
*AnNy_#7*
***Miss Dulce***
Cool girl
**TiNkErBeLl**
ANAHI
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
!!!C00L C@T!!!
Roberta*Bojana*Dulce
*Demi y Joe*
*~JoVaNa~*
NIKOLA
*Ana*
Jelena von Uckermann
Jockail
***~ Milica Uckermann~***
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 3:05 pm

I MOJA PRICA JE U VEZI KUCNIH LJUBIMACA.JA OBAOZAVAM MACA I KUCE I ZA RODJENDAN SAM DOBILA MACU.BRINULA SAM SE O NJOJ,ALI SAM SE JEDNOG JUTRA PROBUDILA I DA JE PO OBICAJU NAHRANIM SHVATILA SAM DA JE MACA NESTALA!!!!!!!!!!!!!!!PROBUDILA SAM SVE UKUCANE I KRENULI SMO DA JE TRAZIMO.POSLE NEKOLIKO MINUTA JA SAM JE NASLA MRTVU NA AUTOPUTU!!!!!!!!!!!!!!PLAKALA SAM BEZ PRESTANAKA!!!MOZDA OVA PRICA NIJE STRASNA ALI MENI JESTE. Neutral Crying or Very sad Neutral Crying or Very sad Neutral Crying or Very sad
Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji mrze zivotinje!I ne mogu da cerujem da neko moze da pregazi neku zivotinju!
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimePet Avg 08, 2008 12:26 pm

ni ja isto..... znam kako se osecasx i meni jeste strasxna,,,,,, zaista uzasx,,,, ni ja ne mogu da werujem da neko mrzi ziwotinje a ako ix i mrzi NEKA IX OSTAWI NA MIRU da idu swojim putem. a ne da ix bez weze mucxe.......................
Nazad na vrh Ići dole
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 12, 2008 12:54 pm

!!!C00L C@T!!! ::
ni ja isto..... znam kako se osecasx i meni jeste strasxna,,,,,, zaista uzasx,,,, ni ja ne mogu da werujem da neko mrzi ziwotinje a ako ix i mrzi NEKA IX OSTAWI NA MIRU da idu swojim putem. a ne da ix bez weze mucxe.......................
Pa sve mi se cini da oni koji ne vole zivotinje,obozavaju da ih muce!!!Te ljude bi ja....... Suspect Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 11:08 am

hh,kako nije strashna pricha ???!!! Ja sada imam 13 kuca u kuci,8 shtenaca , jedan od 3 meeca,zenke od 1 dana ( dwe ),megan (3),i fifi (5) godina,i obozawam ih,nzm shta bih ja bez mojih kuca !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 5:45 pm

kad si vec spomenula kuce ja sam imala jednog po imenu Meda.Jako sam ga volela,bio je kod mene oko dve godine.ali je Meda jednog dana nestao.Bila sam veoma utucena.Jednog jutra sam se probudila a Meda je uginuo lezao ispred moje kapije.Ja nism mogla da verujem!
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 13, 2008 8:28 pm

joooooooooj
basx tuzno

a ti anna nisi normalna
TRINAEST KUCICA??!?!?!?!?! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! happy sreca happy sreca
Nazad na vrh Ići dole
ANAHI

ANAHI


Broj poruka : 39
Datum upisa : 29.03.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 6:43 am

ja sam imala 2 pacica (da,one iz perfex reklame) zutog i belog,bili su mi u stanu nekada na terasi....oni su mu se zawlachili pod majcu kako bi im bilo toplije,gledali smo filmowe,jednog jutra probudila sam se sa sestrom i culi smo kwa kwa i ja kazem sestri ne zezaj se !!ona kaze nisam to ja i nadjemo njih dwoje ispod kreweta !! Very Happy sinoc sam zaborawila bila da zatworim terasu pa su tako ushli u stan!! Very Happy Very Happy bili su ok !!setala sam ih ali sam ih i kupala ali sad shwatam da im je kupanje bilo muchenje!! Sad oni su jadni pliwali ali su mi izgledali umorno.....jednog jutra,ja se probudim i moja mama na krewetu kaze kako je zucko umro !!(zuto pace,a belo je belko ) bio je to olujan dan,padala kisha gromowi,brrrr bilo je strashno !!ja sam plakala k'o sumanuta kroz wrata terase gledala sam belka kako se penje na uwijenog zucka u maramici...i on je bio potresen....umro je na terasi,nije od gladi jer ga je moj tata hranio paradajizom te noci...swe mislim da sam ja kriwa da sam ga muchila....i sad shwatam da pachici nisu za stan...mama i ja smo ga sahranili negde Bogu iza nogu nemam pojma jer da ga niko ne bi uznemirawao....obelezili smo mesto i ja nisam imala wremena da se pozzdrawim sa njim jer je bila oluja...belka sam dala u zooloshki wrt tamo ima jezero i druge pachice i ja ga posecujem,samo neznam koji je belko jer je porastao...i bila sam zucka posetila dawno bio je mrak i poshto je taj deo napushten neko me je bio pratio...JAO KAKO SAM SE UPLASHILA I JOSH JE BIO MRAK!!!kako mi je zao zucka nikad necu sebi oprostiti shto ga nisam wratila u zooloski wrt !!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 10:21 am

Jao bas mi je zao!!
Ja sam imala jedno pile (Koki) ziveo je u kuci,isao je svugde sa mnom,bas sam ga volela,onda je odrastao i pa ga nisam mogla prepoznati medju ostalim kokoskama!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 10:59 am

Bas tuzno!!! Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 6:32 pm

jaoo...
ja imam kucu koja se zowe koki Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Avg 14, 2008 6:35 pm

!!!C00L C@T!!! ::
jaoo...
ja imam kucu koja se zowe koki Very Happy
extra! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
ANAHI

ANAHI


Broj poruka : 39
Datum upisa : 29.03.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimePet Avg 15, 2008 9:32 am

JEDNOM SAM IH SHETALA I ONDA BILE SU KAO NEKE SHIPKE I ONDA ISPOD RUPA...ONI SU UPALI I KADA SU POSHLI DA ISKLIZE MEDJU SHIPKE JA SAM IH UZELA BILO JE STRASHNO!!DOBRO JE DA IMAM REFLEKSE !!Smile))))))JER DA SU PALI NE ZNAM SHTA BIH SE DESILO I KAD BI IZASHLI!!Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 12:58 am

super je sxto si ix spasla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 10:12 am

!!!C00L C@T!!! ::
super je sxto si ix spasla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aha! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 10:47 am

*~JoVaNa~* ::
!!!C00L C@T!!! ::
super je sxto si ix spasla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aha! Very Happy
Super!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 4:33 pm

rbd*princess* ::
*~JoVaNa~* ::
!!!C00L C@T!!! ::
super je sxto si ix spasla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aha! Very Happy
Super!!!
Nazad na vrh Ići dole
**TiNkErBeLl**
Empezar desde cero
Empezar desde cero
**TiNkErBeLl**


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 32
Location : In fairies world
Job/hobbies : Dance
Humor : xexexexexexe
Datum upisa : 03.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeUto Okt 14, 2008 2:35 pm

Meni se neshtO jakO strashnO desilO, nikad tO necu zabOrawiti...

Kad smO se za 1. maj wracali sa Dunawa, ishli smO glawnim putem jer nismO hteli skrOz OkOlO...Ishli smO mOj deckO Milan i josh jedan Milan, mOj najbOlji drug, kaO brat, swi su ga zwali Brzi... BilO je OkO 9 uweche i Brzi je krenuO da se jawi na telefOn i udarila su ga kOla!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja sam pOchela da wrishtim i nisam mOgla da se smirim, a on je nepOmichnO lezaO u kanalu... Odmah su dOshla hitna i pOlicija, ali On je vec biO mrtaw... Nikad necu zabOrawiti takO neshtO, a pOgOtOwO njega, kOji je prawi andjeO... BiO je jakO dObar, swi su ga wOleli, i uwek je pOmagaO drugima... KakO je tek tetka Kati I cika Miletu kad je biO jedinac... Sad Sad Sad Sad Sad Sad MOJ MILAN JE OTISHAO TAMO GDE I PRIPADA, MEDJU ANDJELE!!!!!!!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 9:50 am

JAO STRSNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
Cool girl




Broj poruka : 2
Datum upisa : 11.07.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 1:22 pm

Jao staršno njega treba ubiti
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Hot que te vas
Hot que te vas
***Miss Dulce***


Ženski
Broj poruka : 425
Location : na bini sa ReBeLdE
Job/hobbies : oBbOjKa i PeVaNje
Humor : ha ha ha...
Datum upisa : 10.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimePet Okt 17, 2008 6:04 pm

UZASNO!!!
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeUto Nov 11, 2008 1:24 pm

Jao **TiNkErBeLl** ne mogu da werujem...kad sam pochela da chitam dogadjaj mislila sam da je werowatno zawrsio u bolnici,ali da je kasnije swe bilo u redu...ne mogu da werujem da je...RASPLAKALA SAM SE... Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
***Miss Dulce***
Hot que te vas
Hot que te vas
***Miss Dulce***


Ženski
Broj poruka : 425
Location : na bini sa ReBeLdE
Job/hobbies : oBbOjKa i PeVaNje
Humor : ha ha ha...
Datum upisa : 10.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimePet Nov 14, 2008 5:07 pm

ja takodje...
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeSub Nov 15, 2008 12:47 am

***Miss Dulce*** ::
ja takodje...
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
**TiNkErBeLl**
Empezar desde cero
Empezar desde cero
**TiNkErBeLl**


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 32
Location : In fairies world
Job/hobbies : Dance
Humor : xexexexexexe
Datum upisa : 03.10.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 7:34 pm

I ja sam mislila da ce se dobro zawrsiti, ali nazalost nije... Jos uwek placem kad god ga se setim i swe me podseca na njega, jer smo bili nerazdwojni, i plakala sam kad je otisao u wojsku, a tek owo... Kad je bio otworen sanduk, nisu mogli da me odwoje od njega!!!!!!!! MOJ NAjLEPSI ANDJEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A bio je kao dete neko, cak smo ga tako i zwali nekad, beba... Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Brziga3.thStrasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Thpix Vidite mog andjela... Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*


Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 27
Location : Xm...in Pariz!!!
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 23, 2008 8:08 pm

Opet si me rasplakala...jao,mrzim sto sam owako osetljiwa... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Strasni dogadjaji iz vaseg zivota   Strasni dogadjaji iz vaseg zivota - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Strasni dogadjaji iz vaseg zivota
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RAZzNO :: Nesto vise o clanowima ovog foruma-
Skoči na: