RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Glasanje........

Ići dole 
+27
*BuNtOwNiCa*
*Dulce para siempre*
PoNcHo'S lItLlE aNgEl
Cute princess
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
~Candy~
Makica
*AnNy_#7*
B*A*R*K*E*N
*DuLcE AnA*
***Miss Dulce***
Anny 4ever
Nina_Herrera
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
*E*M*M*A* '95*
Dulce Alexandra
!!!C00L C@T!!!
*~Danica~*
-*Anahi*una*diosa*-
Milicarebel
*~JoVaNa~*
Jelena von Uckermann
Jockail
Coka
Jovana & Vlado
*Mimi*
*Ana*
31 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ko najlepshe pewa...
Anny
Glasanje........ Vote_lcap50%Glasanje........ Vote_rcap
 50% [ 62 ]
Dul
Glasanje........ Vote_lcap33%Glasanje........ Vote_rcap
 33% [ 41 ]
May
Glasanje........ Vote_lcap16%Glasanje........ Vote_rcap
 16% [ 20 ]
Ukupno Glasova : 123
 

AutorPoruka
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 1:18 pm

Glasajte.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:58 pm

ANNY!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado


Broj poruka : 293
Datum upisa : 03.03.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 10:34 pm

D U L C E ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 10:46 pm

E ja sam Za May,jer ima najizrazeniji glas,i bash se chuje koje rechi izgowara,a Anny mi malo ( ali nemojte da se ljutite ) ima kreshtaw glas..........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte



Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSre Apr 23, 2008 8:15 pm

Dulce najlepshe peva//////
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 1:21 am

Sve super pevaju... Mozda najbolje Anahi...
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 1:14 pm

Pa ovako,moje misljenje....
Meni Anny najlepse peva jer se njen glas i najvise cuje,a pritom ne kresti dok peva,jer ako malo bolje odslusate videcete da ima jedinstven glas dok Maitin glas moze skoro svako da izvuce,jer ona im vise nezan i horski glas,sto se meni iskreno ne svidja,a Dul ima bas veseo glas,al ona ima nekako piskav glas,zapravo po meni iskreno Dul,najlosije peva u RBD-u jer nema neki kvalitet glasa,al njen glas svaku pesmu ucini veselijom sto je jedino dobro kod njenog glasa!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 1337
Godina : 29
Location : siempre con RBD !!
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeČet Apr 24, 2008 3:38 pm

A n a h i ! !
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 1:05 pm

washe misxljenje......................
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 29
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSub Maj 17, 2008 11:41 am

Anahi i Dulce,ali vise Anahi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
Milicarebel
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
Milicarebel


Ženski
Broj poruka : 177
Godina : 29
Location : Na koncertu RBD-a
Datum upisa : 10.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeNed Maj 18, 2008 3:49 pm

DULCE!Priznajem da izgleda da pewa malo kao kroz nos,ali baš zato što je tako neobičan i poseban,baš zato mi se svidja!!!Glasanje........ 105fe210
Nazad na vrh Ići dole
-*Anahi*una*diosa*-

-*Anahi*una*diosa*-


Ženski
Broj poruka : 42
Godina : 30
Location : owix dana me sa knjigom ima swuda :(
Datum upisa : 24.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePet Jun 06, 2008 8:36 pm

e owde po meni anaxi ubedljiwo wodi....ima jedinstwen i izdrzxljiw glas i jednostawno prelep!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~Danica~*
Admin
Admin
*~Danica~*


Ženski
Broj poruka : 902
Godina : 30
Location : En Mexico!!!
Job/hobbies : RBD
Datum upisa : 27.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 10:43 pm

Anahi, Mai i DUl

D U L C E !!!!!!! anahi


Poslednji izmenio Danica dana Ned Jul 06, 2008 12:07 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 5:36 pm

PA SWE TRI IMAJU JAKO LEPE GLASOWE!!!!! ALI IPAK DULCE JER... ONA IMA JAKO SPECIFICAN GLAS... I NIKO NA SWETU NEMA NI SLICAN GLAS KAO ONA... A JA JAKO CENIM JEDINSTWENOST I ZATO GLASAM ZA NJU NARAWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anahi
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSub Jul 05, 2008 6:25 pm

Da bas joj je specifican!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 7:28 pm

Meni se ne swidja Dulcin glas zato sto po meni prawi glas je onaj koji se razlikuje kad pewa balade i ziwlje pesme.Npr. Anny kad pewa balade ima jedan glas a kad pewa ziwlje pesme poput Tras de mi ima saswim drugi i na jedan nacin grub glas.Odslusajte Aun hay algo al uziwo pa cete wideti kako moze da menja glas msm dok pewa deo sa Uckerom se razlikuje u potpunosti od onog dela sto pewa posle.To je po meni glas!A iskreno nisam primetila da takwu sposobnost sa glasom imaju Maite i Dul.Ae May onako al Dul ima u swakoj pesmi isti glas i po meni se ne swidja njen glas jer je nekako piskaw!Msm da je za Dul mnogo bolje da se u ziwotu bawi jedino glumom jer joj to najbolje ide!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 07, 2008 6:27 pm

*Mimi* ::
Meni se ne swidja Dulcin glas zato sto po meni prawi glas je onaj koji se razlikuje kad pewa balade i ziwlje pesme.Npr. Anny kad pewa balade ima jedan glas a kad pewa ziwlje pesme poput Tras de mi ima saswim drugi i na jedan nacin grub glas.Odslusajte Aun hay algo al uziwo pa cete wideti kako moze da menja glas msm dok pewa deo sa Uckerom se razlikuje u potpunosti od onog dela sto pewa posle.To je po meni glas!A iskreno nisam primetila da takwu sposobnost sa glasom imaju Maite i Dul.Ae May onako al Dul ima u swakoj pesmi isti glas i po meni se ne swidja njen glas jer je nekako piskaw!Msm da je za Dul mnogo bolje da se u ziwotu bawi jedino glumom jer joj to najbolje ide!
ja se bash ne slazem!!!!!!!!! uopste nije tacno owo poslednje ali ok.....
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 07, 2008 6:45 pm

*Mimi* ::
Pa ovako,moje misljenje....
Meni Anny najlepse peva jer se njen glas i najvise cuje,a pritom ne kresti dok peva,jer ako malo bolje odslusate videcete da ima jedinstven glas dok Maitin glas moze skoro svako da izvuce,jer ona im vise nezan i horski glas,sto se meni iskreno ne svidja,a Dul ima bas veseo glas,al ona ima nekako piskav glas,zapravo po meni iskreno Dul,najlosije peva u RBD-u jer nema neki kvalitet glasa,al njen glas svaku pesmu ucini veselijom sto je jedino dobro kod njenog glasa!
nikakaw kwalitet??????? NIKAKAW?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
*~Danica~*
Admin
Admin
*~Danica~*


Ženski
Broj poruka : 902
Godina : 30
Location : En Mexico!!!
Job/hobbies : RBD
Datum upisa : 27.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 07, 2008 9:12 pm

Meni sve tri ekstra peveju.

*Mimi* Ja najvise od anahi volim da slusam na koncertu kada peva solo quedate en silencio:

me abrazas me hielo
me pides un beso
y yo me quedo sin respirar

Kad to cujem samo sto ne padnem u nesvest
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 07, 2008 10:26 pm

Jeste cowece to bas extra otpewa msm taj deo!!!!!Swaka joj cast!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 07, 2008 10:33 pm

!!!C00L C@T!!! ::
*Mimi* ::
Pa ovako,moje misljenje....
Meni Anny najlepse peva jer se njen glas i najvise cuje,a pritom ne kresti dok peva,jer ako malo bolje odslusate videcete da ima jedinstven glas dok Maitin glas moze skoro svako da izvuce,jer ona im vise nezan i horski glas,sto se meni iskreno ne svidja,a Dul ima bas veseo glas,al ona ima nekako piskav glas,zapravo po meni iskreno Dul,najlosije peva u RBD-u jer nema neki kvalitet glasa,al njen glas svaku pesmu ucini veselijom sto je jedino dobro kod njenog glasa!
nikakaw kwalitet??????? NIKAKAW?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!
Ne znam ja za Dulcin glas mogu samo da kazem da je specifican i nista wise i po meni nema neki kwalitet msm nije dokazala da njen glas poseduje kwalitet kad bi ona nekad nesto otpewala ko Anny,Anny moze swe ziwe da zakopa swojim glasom kad zapewa,mm dewojka rastura kakaw ima glas,a Dulce cak nekad i pisti dok pewa ma msm ne znam,al realno je ljudi owako, ja stwarno nznm sta ste wideli u glasu kod Dul.Bolje pogledajte i odslusajte al nadam se da cete jednog dana shwatiti owo!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
Dulce Alexandra
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Dulce Alexandra


Broj poruka : 96
Datum upisa : 11.07.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePet Jul 11, 2008 12:36 pm

Definitivno anahi najlepse peva....
Nazad na vrh Ići dole
*~Danica~*
Admin
Admin
*~Danica~*


Ženski
Broj poruka : 902
Godina : 30
Location : En Mexico!!!
Job/hobbies : RBD
Datum upisa : 27.05.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimePon Jul 14, 2008 11:09 pm

Dulce najlepse peva.Poslusajte njenu pesmu "yo te pido amor" i "Si tu eres mi hombre".Svaka joj cast kako je otpevala to nemoze svako
anahi
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 2:14 pm

*Mimi* ::
!!!C00L C@T!!! ::
*Mimi* ::
Pa ovako,moje misljenje....
Meni Anny najlepse peva jer se njen glas i najvise cuje,a pritom ne kresti dok peva,jer ako malo bolje odslusate videcete da ima jedinstven glas dok Maitin glas moze skoro svako da izvuce,jer ona im vise nezan i horski glas,sto se meni iskreno ne svidja,a Dul ima bas veseo glas,al ona ima nekako piskav glas,zapravo po meni iskreno Dul,najlosije peva u RBD-u jer nema neki kvalitet glasa,al njen glas svaku pesmu ucini veselijom sto je jedino dobro kod njenog glasa!
nikakaw kwalitet??????? NIKAKAW?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!
Ne znam ja za Dulcin glas mogu samo da kazem da je specifican i nista wise i po meni nema neki kwalitet msm nije dokazala da njen glas poseduje kwalitet kad bi ona nekad nesto otpewala ko Anny,Anny moze swe ziwe da zakopa swojim glasom kad zapewa,mm dewojka rastura kakaw ima glas,a Dulce cak nekad i pisti dok pewa ma msm ne znam,al realno je ljudi owako, ja stwarno nznm sta ste wideli u glasu kod Dul.Bolje pogledajte i odslusajte al nadam se da cete jednog dana shwatiti owo!
necemo nikada!!!!!!!!!!!!!!!!! meni anny extra pewa ali i dul isto!!!!!!!!!!!!!!! ali dobro misljenja su drugacija
Nazad na vrh Ići dole
*E*M*M*A* '95*
Empezar desde cero
Empezar desde cero
*E*M*M*A* '95*


Broj poruka : 53
Godina : 28
Location : tuda i swuda
Datum upisa : 08.07.2008

Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 9:38 pm

ko najlepse pewa??????Aaaaaa??????to je tesko pitanje...neznam za koga da se odlucim...ali meni swi super pewaju.......i neznam koga bi mogla da izdwojim.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Glasanje........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Glasanje........   Glasanje........ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Glasanje........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Glasanje........
» Glasanje........
» Glasanje........
» Glasanje........
» Glasanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD chicos & chicas :: Anny,Dul y May-
Skoči na: