RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?

Ići dole 
+35
rbdgirl
jopa_VONDY
~Elena~RBD~Roberta~
#$#Peace#@$Love#@$!!`
~*Mima*RBD*~
*Dulce para siempre*
*~Mi HaDiTa AnNiE~*
Cute princess
Irinche-RBD
*Anny baby blue*
~Candy~
B*A*R*K*E*N
*DuLcE AnA*
***Miss Dulce***
Anny 4ever
Nina_Herrera
*Demi y Joe*
Milicarebel
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
Dulce Alexandra
*~Danica~*
!!!C00L C@T!!!
*~JoVaNa~*
dulce_n i n @
Jockail
*Ana*
Coka
~*~Dulce Natasha~*~
Jovana & Vlado
saskaniko
MiLiTzAaA
Dulce girl
Jelena von Uckermann
*Mimi*
***~ Milica Uckermann~***
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:53 am

Dulce Milica Uckermann ::
Ne,Coko,ne mislim po lepoti,ona mi nije nesto lepa,vec da ti znas kako se ona izrazava,kako lepo prica,svima zeli srecu i da im se svi snovi ostvare,znas kako je ovako divna.......! Ona spolja ne mora da bude lepa,mnogo,ali mnogo je vaznija unutrasnja lepota,koju ona poseduje..........!



joj bwe Mico,pa ti nju baaash wolish..........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 3:15 pm

Axa,ali vise volim Uckera!!! Very Happy I love you
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 8:48 pm

xexexexe,looooooooda si,jooooooj boze !!!!!!! Stwarno si blesawa,shecheru moj !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 9:48 pm

Ja je OBOZAVAM!!! Cim sam pocela da gledam Rebelde, odlepila sam! Svi su mi govorili da sam pomalo kao Roberta, mozda zbog toga...

Ali, bez obzira na Rebelde, ona je meni prelepa sa i bez sminke!! Lepo peva, extra glumi, zgodna, lepa, dobra... Prava DULCE! Ma sva je CELESTIAL!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 9:53 pm

xexeex,ja imam naraw i karakter kao ona!!!!!!!!!!! I to mi se swidja !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 9:56 pm

Kao Dulce ili kao Roberta???
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:01 pm

e ja sam kao Roberta,ne poznajem dowoljno Dulce,ali kao Roberta sam "buntowna "
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:43 pm

Ana ::
xexexexe,looooooooda si,jooooooj boze !!!!!!! Stwarno si blesawa,shecheru moj !!!!!!!


A,ja tebe obozavam! Jel' znas da cu da te pojedem tako medenu.........!? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:49 pm

Jel' znate da sam ja u pocetku volela Miju,jer sam mislila da je Roberta zla,ali posle sam je tako zavolela! Very Happy
I ja sam dosta buntovna,mislim nisam toliko kao ona!!!
I,Ana,bas,ali bas smo slicne! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:17 pm

Dulce Milica Uckermann ::
Jel' znate da sam ja u pocetku volela Miju,jer sam mislila da je Roberta zla,ali posle sam je tako zavolela! Very Happy
I ja sam dosta buntovna,mislim nisam toliko kao ona!!!
I,Ana,bas,ali bas smo slicne! Very Happy



Znam,i ja sam isto tako mislila,znash ono na pochetku kada je Roberta tek trebala da se upishe y Elite Way School u chetwrti razred i onda kada je prosula sok po Miji...............E tada sam mislila da je baaaaaash zla !!!!!!!!!!
I stwarno smo dosta slichne...........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 2:45 pm

Ma iste smo!!!! I bas mi je drago! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado


Broj poruka : 293
Datum upisa : 03.03.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 5:22 pm

Dulce Milica Uckermann ::
Ne,Coko,ne mislim po lepoti,ona mi nije nesto lepa,vec da ti znas kako se ona izrazava,kako lepo prica,svima zeli srecu i da im se svi snovi ostvare,znas kako je ovako divna.......! Ona spolja ne mora da bude lepa,mnogo,ali mnogo je vaznija unutrasnja lepota,koju ona poseduje..........!

Joj, kako si to lepo napisala! U potpunosti se slazem sa tobom! Ja mislim da ona poseduje i unutrasnju i spoljasnju lepotu! Ona je tako........ ne znam ni ja..... ne postoji tako lepa rec kojom se ona moze opisati !!! Zamislite kako su njeni roditelji ponosni na nju, zato sto je tako uspesna i poznata, a dobra osoba! Stvarno je puno volim...
NIKOGA na svetu ne volim kao Vladu Georgieva, a kako mi se cini, Dulce ga stize. Samo, bojim se da ne pocnem da je volim vise od njega, ali mislim da je to nemoguce... Mozda... ali tesko... Ma, isto ih volim!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 10:19 pm

Jovana & Vlado ::
Dulce Milica Uckermann ::
Ne,Coko,ne mislim po lepoti,ona mi nije nesto lepa,vec da ti znas kako se ona izrazava,kako lepo prica,svima zeli srecu i da im se svi snovi ostvare,znas kako je ovako divna.......! Ona spolja ne mora da bude lepa,mnogo,ali mnogo je vaznija unutrasnja lepota,koju ona poseduje..........!

Joj, kako si to lepo napisala! U potpunosti se slazem sa tobom! Ja mislim da ona poseduje i unutrasnju i spoljasnju lepotu! Ona je tako........ ne znam ni ja..... ne postoji tako lepa rec kojom se ona moze opisati !!! Zamislite kako su njeni roditelji ponosni na nju, zato sto je tako uspesna i poznata, a dobra osoba! Stvarno je puno volim...
NIKOGA na svetu ne volim kao Vladu Georgieva, a kako mi se cini, Dulce ga stize. Samo, bojim se da ne pocnem da je volim vise od njega, ali mislim da je to nemoguce... Mozda... ali tesko... Ma, isto ih volim!


Dobro,dobro.Ja iskreno wishe wojim Dulce nego Vladu i u prawu ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potpuno !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte



Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 12:19 am

ok..ali aj sad iskreno,jel vi hocete da budete kao oni il ste zaista takvi.
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 12:32 am

ja sam zaista takwa,baaaaaash wolim prawdu ( mada ponekada preteram,pa ispashtam zbog toga ) , mrzim dewojchica mog uzrasta( 11,12,13 god ) koje se oblache i ponashaju kao da im je 20 - 25...................Mrzim lazowe i uwek kada mi neko neshto loshe uradi,to mu se obije o glawu ( i aj njumu wratim,i to mnoooooooogo gore nego shto je taj neko meni ) ...............Pa widish da smo slichne,zar ne? E josh owo................obe imamo sluxa,xexexexee,ja swiram gitaru,i zna da odswiram jednu ili dwe njihowe pesme !!!!!!!!! Znam " Un poco de tu amor " i josh jednu neshto na v zaborawila sam kako se zowe..........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte



Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 12:39 am

a...
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 12:43 am

shta a????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte



Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 12:45 am

pa,ok....
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*


Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 28
Location : IsPrEd KoMpA.........
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 1:06 am

axa....!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado


Broj poruka : 293
Datum upisa : 03.03.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSre Apr 16, 2008 4:11 pm

Ana ::
Jovana & Vlado ::
Dulce Milica Uckermann ::
Ne,Coko,ne mislim po lepoti,ona mi nije nesto lepa,vec da ti znas kako se ona izrazava,kako lepo prica,svima zeli srecu i da im se svi snovi ostvare,znas kako je ovako divna.......! Ona spolja ne mora da bude lepa,mnogo,ali mnogo je vaznija unutrasnja lepota,koju ona poseduje..........!

Joj, kako si to lepo napisala! U potpunosti se slazem sa tobom! Ja mislim da ona poseduje i unutrasnju i spoljasnju lepotu! Ona je tako........ ne znam ni ja..... ne postoji tako lepa rec kojom se ona moze opisati !!! Zamislite kako su njeni roditelji ponosni na nju, zato sto je tako uspesna i poznata, a dobra osoba! Stvarno je puno volim...
NIKOGA na svetu ne volim kao Vladu Georgieva, a kako mi se cini, Dulce ga stize. Samo, bojim se da ne pocnem da je volim vise od njega, ali mislim da je to nemoguce... Mozda... ali tesko... Ma, isto ih volim!


Dobro,dobro.Ja iskreno wishe wojim Dulce nego Vladu i u prawu ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Potpuno !!!!!!!


Pa, dobro, ja mislim da ne postoji osoba na svetu koja voli vise Vladu Georgieva od mene, pa ni njegovi roditelji! Very Happy Ja sam njime stvarno opsednuta!
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 2:22 pm

Ana ::
ja sam zaista takwa,baaaaaash wolim prawdu ( mada ponekada preteram,pa ispashtam zbog toga ) , mrzim dewojchica mog uzrasta( 11,12,13 god ) koje se oblache i ponashaju kao da im je 20 - 25...................Mrzim lazowe i uwek kada mi neko neshto loshe uradi,to mu se obije o glawu ( i aj njumu wratim,i to mnoooooooogo gore nego shto je taj neko meni ) ...............Pa widish da smo slichne,zar ne? E josh owo................obe imamo sluxa,xexexexee,ja swiram gitaru,i zna da odswiram jednu ili dwe njihowe pesme !!!!!!!!! Znam " Un poco de tu amor " i josh jednu neshto na v zaborawila sam kako se zowe..........


Ista sam skroz!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion
***~ Milica Uckermann~***


Ženski
Broj poruka : 322
Godina : 30
Location : Con Ucker.....
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 19, 2008 2:22 pm

P.s i ja je sviram!
Nazad na vrh Ići dole
dulce_n i n @

dulce_n i n @


Ženski
Broj poruka : 42
Godina : 30
Datum upisa : 10.05.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 10:40 pm

ja je 0o0obo0o0ozhawam.......pre sam je najwishe wo0olela u grupi.......e da prelepa jeeee...i extra pewa......
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 31
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:34 pm

Naravno da extra peva... I pise i igra i glumi i mnogo, mnogo toga jos!!! Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
dulce_n i n @

dulce_n i n @


Ženski
Broj poruka : 42
Godina : 30
Datum upisa : 10.05.2008

Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:39 pm

daaaaaaa...meni 0na najlepshe igra 0d swix dew0o0jaka.......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?   Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o ovoj "slatkoj"devojci?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Any voli "mrtve lutke"
» "PRESON BREAKE"
» Shoot Revista "15 a 20" (HQ)
» Sta mislite o CD-u?
» Sta mislite o CD-u?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD members :: Dulce Maria-
Skoči na: