RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ucker je bio online na svom 4umu!!!

Ići dole 
AutorPoruka
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 1337
Godina : 29
Location : siempre con RBD !!
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

Ucker je bio online na svom 4umu!!! Empty
PočaljiNaslov: Ucker je bio online na svom 4umu!!!   Ucker je bio online na svom 4umu!!! Icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:01 pm

Ovo je 11000000000% tacno..
bb je bio danas oko 7 ujutru na 4umu...ostavio je poruke
evo ih:
UNA CHICA LE PIDIO MATRIMONIO Y DIJO ESTO:
jeje me encantaria casarme con todas jejejejeje pero soy muy fiel
y sigo en busca de un amor jejejej

pero gracias por estar aqui y prometo meterme a chats mas seguido
los quieroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

PREVOD:
JEDNA DEVOJKA MU TRAZILA DA JE OZENI,A ON CE NA TO:
jeje obozavam da se vencavam sa svima jejejeje ali sam mnogo veran i jos uvek trazim jednu ljubav jejej

ali hvala sto ste ovde i obecavam chatove cesce
volim vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas!
************************************************************************************
ahhhhhhhh i love you!!!!!!!!!!!
jeje los quiero los extrano a todos en serbia y ya quiero
regresar con ustedes y cantar muchas nuevas canciones!
de verdad los estimo gracias por su apoyo y pronto nos veremos!!!!!!!!

light up your world tonight!!!!!!!!
PREVOD:
ahhhhhh volim te/vas !!!!
jeje volim vas nedostajete mi svi IZ SRBIJE i zelim da se vratim kod vas i otpevam mnoge nove pesme!
stvarno mi nedostajete (tako nesto) i hvala vam za svu podrsku i uskoro se vidimo !!!!!!
************************************************************************************
bueno gracias por estar conmigo de verdad ustedes son muy importantes para mi,
quiero decirles que pronto saldra mi cancion de light up the world tonight y se las dedico a todos ustedes!

gracias por estar ahi !!!!!!!!!!!!!
PREVOD:
ovako hvala vam sto ste sa mnom stvarno vi ste veoma vazni za mene
zelim da vam kazem da ce uskoro moja pesma light up the world tonight koju posvecujem svima vama!
hvala sto ste ovde !!!!!!!!!!!!!
************************************************************************************
a todos los uckers de brasil, gracias por su apoyo y nos vemos pronto en brasil! los quiero mucho!
me gustaria contestar sus preguntas pero esta pagina esta saturada!
nooooooo je y no puedo responder
PREVOD:
svim uckesima iz brazila, hvala na podrsci i vidimo se uskoro u brazilu! volimvas puno!
voleo bih da mogu da odgovorim ali ovaj sajt je pretrpan!
neeeeeee je i ne mogu odgovoriti
************************************************************************************
hola como estan todos!
me da gusto verlos a todos aqui!
despues de un tiempo nos vemos!

la verdad es que ya los extranaba a todos

pues aqui estare con ustedes para que pregunten! jejejejeje
PREVOD:
cao kako ste svi!
drago mi je da vas vidim sve ovde!
nakon nekog vremena za koje se nismo videli!

zaista ste mi nedostajali svi !
pa ovde sam sa vama da me ispitujete! jejeje
************************************************************************************
POMPAS DE ORO!!!!!!!! JEJEJEEJ MMMMM QUIEN ME PUSO ESE NOMBRE !!!!!!JEJEJEEJ CREO QUE FUE CRISTIAN

ES MAS PARA EL QUE ME DIGA QUIEN ME PUSO ASI JEJEJEJ LE PROMETO LE INVITO A UNA CENA!!!!!!! JEJEJEJEEJ HONDURAS LAS AMO Y LOS AMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRACIS POR LO DEL TOUR Y CLARO QUE PRONTO NOS VEREMOS
PREVOD:
zlatna zadnjica Ucker je bio online na svom 4umu!!! Grin Ucker je bio online na svom 4umu!!! Grin !!!! jejejej mmmm ko mi je dao ovaj nadimak!!!!! jejeje mislim da je christian

sta vise neka on kaze ko je to stavio ovde (tako nesto) jejejej Obecavam da vas pozivam da veceru !!!!!
jejejeje honduras volim vas !!!!!!!!!!!!!!! hvala za turneju i naravno da se uskoro vidimo
************************************************************************************
hola!! dejen me decirles una cosa antes que nada:
quiero que me consideren un amigo,
se que suena raro que les diga esto, pero es la verdad todos tenemos solo una vida, ay que disfrutarla al maximo

y bueno parece que estoy loco
jejejeje pero gracias por estar ahi conmigo y pronto nos veremos los quierooooooooooooo!!jejejejejej
PREVOD:
cao!! pustiteme da vam kazem par stvarni pre svega
zelim da me smatrate drugom,
zvuci cudno kad vam kazem ovo,ali zaista svi imamo samo 1 zivot, tako da treba uzivati najvise moguce!

i dobro izgleda da sam lud
jejeje ali hvala vam sto ste sa mnom i uskoro se vidimo volim vaaaaaaaaaas! jejejej
************************************************************************************
ayyyyy extrano mi pais y los extrano por alla!

de verdad que los extrano ybueno a pesar de que fue muy rapida nuestra despedida en mexico, les quiero decir que pronto estare ahi con ustedes de hechoplaneo escribir alguna cancion en mexico pronto
amo mexicooooooo y atodos ustedes!!!!!!! VIVA MEX CABBBBB!!!
PREVOD:
auuu nedostaje mi moja zemlja i vi mi nedostajete odande!

zaista ono sto mi nedostaje je sto je bio vrlo brz nas rastanak u mexiku, zelim da vam kazem da volim mexiko i sve vas!!!!
************************************************************************************
UYYYY URUGUAY!!!!!! QUE LES PUEDO DECIR!!!

DICEN PALABRAS TAN AGRADABLES QUE DE VERDAD ME DA GANAS DE IR CON USTEDES Y ECHARNOS UNAS CERVEZAS!!!!!

JAJA ESO ES LO QUE DEBERIAMOS HACER TODOS LO FANS MAYORES DE 18 ANOS VAMOS A ECHARNOS UNA CERVEZAS!!
Y LOS MENORES NOS ECHAMOS UNA MALTEADA DE CHOCOLATE !!!!!!!
URUGUAY LOS QUIERO Y PRONTO NOS VEREMOS LO PROMETO SI NO ME DEJO DE LLAMAR UCKER Y ME PONGO POMPAS DE ORO DE NOMBRE!!!!!!
PREVOD:
uuu urugvaj!!! sta mogu da vam kazem!!!

govorite reci pune zahvalnosti koje me zaista daju zelju da idem sa vama i pokazem vam par (ne znam sta znaci ta rec)

jaja ovo bi trebalo da uradimo svi punoletni fanovi da im pokazem (to nesto)
Urugvaj volim vas! obecavam vam da se uskoro vidimo ne znao se ja ucker i imam nadimak zlatna zadnjica !!!!
************************************************************************************
NOP NO NO LO HAGO Y LE DI EL BESO PORQUE LO SENTI, PORQUE ES PARTE DE LA MAGIA QUE HEMOS LLEVADO RBD DESDE HACE TIEMPO, DULCE PARA MI ES UNA GRAN AMIGA, LE DESEO SUERTE CON TODO EN EL AMOR!!!!!!
Y CREANME SOY MUY SINCERO CON MIS PALABRAS!!!!!!!
PREVOD:
ne ne ne i poljubio sam je jer sam osetio potrebu,zato sto je deo magije koju smo nosili kao RBD toliko vremena, Dulce je za mene velika prijateljica, zelim joj srecu sa svom svojom ljubavlju!!!
i verujete ove reci su iskrene!
************************************************************************************
ASI ES COLOMBIA AMO COLOMBIA AMO SU PAIS Y CULTURA Y MAS MAS MAS

A TODOS MIS FANS COLOMBIANOS Y DEJENME DECIRLES A TODOS LOS FANS QUE ESTAN ESTE MOMENTO METIENDOSE QUE SI NO PUEDO CONTESTARLES A TODOS GRACIAS POR ESTAR AQUI YA HABLAREMOS TARDE O TEMRANO!!!!
PREVOD:
tako je columbija volim kolumbiju volim vasu zemlju i kulturu i vise vise vise

svim mojim fanovima iz kolumbije zelim da kazem svim fanovima koji su sada ovde da ako ne mogu svima da odgovorim hvala sto ste ovde pricacemo pre ili kasnije!!!
************************************************************************************
MUCHOS SALUDOS A UCKERS BARCELONA!LOS AMO !!!!!

MARIA ,RAQUEL,JONATHAN,ANALU,LARISSA,ZARAPESO{OJALA Y ALGUN DIA CANTE EN VINA ,,ANDRE SALGADO,MARIA EUGENIA,IRIS ,MARIA GEORGETHE,ANDREA,GOMEZ,ANGIE,BABI,BRUNA,CAMILACRISTINA,D ANI ORTIZ, DIANA MICHELLE,ERICA ARCOS,A TODAS LAS QUE PERTENECEN AL MUNDO DETRAS, ALOS ANGELITOS DE UCKERA GIULIANNA,GLO CHARRIS,JUAN RAMBLAS,KARLA, GIH,
A LOS ANGELITOS DE CHILEEEEEEEE!!!
RAPHAELA,,,
Y A TODOS LOS DEMAS QUE ME ESTAN MANDANDO MENSAJESSSSSS
PREVOD:
puno pozdrava ukersima iz barselone volim vas !!!
MARIA ,RAQUEL,JONATHAN,ANALU,LARISSA,ZARAPESO,ANDRE SALGADO,MARIA EUGENIA,IRIS ,MARIA GEORGETHE,ANDREA,GOMEZ,ANGIE,BABI,BRUNA,CAMILACRISTINA,D ANI ORTIZ, DIANA MICHELLE,ERICA ARCOS svi koji zasluzuju sve iza,clubovima angelitos de ucker i angelitos de ucker chile!!!
raphaela
i svim ostalima koji mi salju poruke!
************************************************************************************
5 AM!!WOW JEJE YO ESTARIA DORMIDO JEJEJEJE NO GRACIAS LAS AMO POR ESTAR AQUI ADEMAS QUIEN QUIERE DORMIR! NADIE JEJE AY MAS TIEMPO PARA DORMIR DESPUES MIS QUERIDAS FANS DE CORAZON!!!!
PREVOD:
4 ujutru! wow jeje
zaspao sam jejeje ne stvarno hvala volim vas jer ste ovde ko hoce da spava! niko! jeje Au vise vremena za spavanje posle moji voljeni fanovi!!
************************************************************************************
UN SALUDO PARA SARA DE ALBUQUERQUE{GRACIAS POR LOS BANNERS QUE HACES!}
SALUDOS A LO UCKERSSSSSSS DE LOS ANGELES LOVE YA GUYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SALUDOS A GRACE{NO ESTOY BORRACHOOOOOO NO TOMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SALUDOS A ARGENTINA Y RUMANIA!!!!!!!!!!!
PREVOD:
pozdrav za saru iz albuquerque hvala na banerima koje pravis!
pozdrav uckersima iz LA volim vas drustvo!!

pozdrav Grace nisam pijan ne pijem!!!!!!!!!!!
pozdrav argentini i rumuniji!!!!!!!!!
************************************************************************************
ME DESPIDO DE TODOS USTEDES NUEVAMENTE GRACIASS POESTAR AQUI!

NOS VEMOS PRONTO POR AQUI MISMO
Y EN LA PAGINA DE FACEBOOK UCKERMANNIA!

PS: SALUDOS UCKERS PORTO ALEGRE

SALUDOS A ESTEPHANIA BECKER,GIIME,AMANDA SOFIY SARA!

LOS DEJO CON ESTE MENSAJE QUE ILUMINO MI VIDA.

EL PODER DE NUESTRA EXISTENCIA NO ESTA EN EL PASADO O EN EL FUTURO,SINO EN EL PRESENTE ECHART TOLLE,,, CHRISTOPHER VON UCKERMANN


HASTA PRONTO,AMIGOS.........
PREVOD:
oprastam se od svih jos jednom hvala sto ste bili ovde

uskoro se opet vidimo ovde
i na profilu UCKERMANNIA na facebooku

ps: pozdrav uckersima iz porto alegre

pozdravi za ESTEPHANIA BECKER,GIIME,AMANDA SOFIY SARA!!

ostavljam vas sa ovom porukom koja mi je osvetlila zivot

moc naseg postojanja nije u proslosti niti u buducnosti vec u sadasnjosti....CHRISTOPHER VON UCKERMANN

do videnja prijatelji...
************************************************************************************



---------------------------------------------------------------------------------------------
PREUZETO SA HEFCA http://hefca.rbdfansunited.com/index.php?topic=2734.0
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/
 
Ucker je bio online na svom 4umu!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Please!!!Porfa.....Regujte se na 4umu o Ponchu,extra je!
» UCKER GIFOWI
» ucker fotomontazhe
» Ucker,Chris ili Poncho?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD novosti :: Novosti-
Skoči na: