RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

PAAAAAAAA?????????

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*AnNy_#7*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*AnNy_#7*

Ženski
Broj poruka : 1820
Godina : 23
Job/hobbies : ♥0db0jka♥
Humor : xexexexe...=)))
Datum upisa : 03.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 12:59 am

Pa kakwi su wam utisci sa danasnjeg koncerta??????Meni je bilo zaista,zaista PREDIWNO,NEZABORAWNO....NEMAM RECI.....A moja wepa Anny kako je osecajna,ponowo je zaplakala....Najsmesnije mi je bilo kada su uckera poprskali wodom,pa je onda i on njix.......xexexexe....A Dulce je stwarno bila preslatka,nemam rechi...A Ponchito kako je weeeeeeeeeep....Chris je zaista prelepo otpewao TU AMOR...Jedino mi je zao sto maite nije bila...OPET....
NEMAM RECHI,OWAJ DOGADJAJ JE NESHTO NAJLEPSHE U MOM ZHIWOTU!!!!!!!!!!!

i love rbd!!! i love rbd!!! i love rbd!!!
rbd bg ... rbd bg ... rbd bg ...
rebElde grb rbd rebElde grb rbd rebElde grb rbd
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo'S lItLlE aNgEl
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
PoNcHo'S lItLlE aNgEl

Ženski
Broj poruka : 187
Job/hobbies : lezim ceo dan...xexex
Humor : ...
Datum upisa : 12.12.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:17 am

ja nisam bila pa vas zato najlepse molim da posvate slike,video snimke....ma bilo sta....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-srbia.co.cc
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:44 am

ja kad bi znala postawila bix swe moje snimke.....
Nazad na vrh Ići dole
~Candy~
~Candy~

Ženski
Broj poruka : 1054
Godina : 24
Datum upisa : 24.10.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 12:49 pm

ewo sada cu ja pooookusati da nadjem slike...iako nisam bila 10000000% ima na netu!
Anny_#8 pa pricaj!kako bilo kako si se osecala kakwi su bili!znam da si napisala ali ipak...sigurno imas jos da nam pricas! Very Happy
ewo trazim slike...sad ce...
Nazad na vrh Ići dole
PoNcHo'S lItLlE aNgEl
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
PoNcHo'S lItLlE aNgEl

Ženski
Broj poruka : 187
Job/hobbies : lezim ceo dan...xexex
Humor : ...
Datum upisa : 12.12.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:09 pm

ae pls....i tnx...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd-srbia.co.cc
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 2:59 pm

Joooj,odakle da pocnem....pa ok....prwo sam usla u arenu i k'o pogubljenik trazila sa drugaricom swoje mesto....Konacno sam ga nasla....e da zaborawila sam da kazem delili su rbd albume za slichice na ulazu...Odjednom-buuum,ugasila su se swetla....swi su poceli da wriste pa i ja...Pa su na wideo binu reklamirali ponchowu seriju,i anahi waljda protiw anorexie...Pa su ond izasli i poceli da pewaju "Carino mio"...aaaaaaaaaaa....ne mogu da se setim sta su posle toga....e onda kad se zawrsila i ta pesma onda su se pojedinacno predstawljali tj. izlazili pojedinacno (kao mi ne znamo ko su oni)...xexe... Laughing I onda pocinju ostale pesme....Anny je obukla narawno majicu na pupak belu,i ljubicastu suknjicu,a Dul xelanke i neku majicicu...ona mi je bila najlepsa iako najwise wolim Anny!!!Poncho mi je bio smesan zbog njgowe frizure....xexex...Anny se i rasplakala,a Dul je u jednom trenutku rekla "Cao Beograde"ili nesto tako ne mogu da se setim....Na kraju su se preswukli u uniforme i otpewali "REBELDE",i tu je bio kraj....Plakala sam....smrc,smrc....trajalo je tako dugo,a opet se cinilo da je tako brzo proslo....onda smo izasli pa su swi negde odjurili,waljda su oni tad izasli...pa sam i ja odjurila,ali od guzwe nista nisam widela...Raspisax se ja....nek malo i drugi dele mishljenja!! Boli me ruka.... Laughing

Poslednji izmenio Anny_#8 dana Pet Dec 19, 2008 3:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 3:18 pm

Ewo jedna slika:
PAAAAAAAA????????? Image10
Nazad na vrh Ići dole
*DuLcE AnA*
Besame sin miedo
Besame sin miedo
*DuLcE AnA*

Ženski
Broj poruka : 255
Humor : xi , xi , xi

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 5:47 pm

strava je bilo !!!!
mnogo su lepse bili obuceni na ovom koncertu!!!!!

i love rbd!!!
Nazad na vrh Ići dole
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!

Ženski
Broj poruka : 1654
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePet Dec 19, 2008 7:03 pm

Znaci bilo je EXTRA!!!
Dulce mi je bila preslatka a Anny takodje u njenoj beloj majici i ljubicastoj suknjici...
A za Maite sam stvarno razocarana.....
Poncho je sa njegovom frizurom izgledao stvarno smesno!
Ucker presladak kao i uvek :-)
Chris je super pevao....znaci bilo je EXTRA!!!

Gde si otisao,sta je bilo sa oboje.

PAAAAAAAA????????? 3588dnb

I dalje pronalazim znake ljubavi
Imam tvoja pisma u svojoj fioci
Samo u svojim snovima ta grlim ljubavi
I pitam se da li ces jednog dana cuti moju pesmu
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
~Candy~
~Candy~

Ženski
Broj poruka : 1054

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 1:37 am

PAAAAAAAA????????? 1xd-005
PAAAAAAAA????????? Nu-006
PAAAAAAAA????????? Lnq-007
PAAAAAAAA????????? Sq8-008
PAAAAAAAA????????? Dkz-031
PAAAAAAAA????????? Ds9-017
ewo slicica sa pooono kasnjenja...xixi sorry... ETO,TO JE TO STO SAM OBECALA I IZWUKLA SAM NAJZANIMLJIWIJE... Smile
anny_#8 gracias bb!jooooj kako sam se suosecala sa tobom!citam i swe zamisljam sliku u glawi!TNX A LOT BB!JOOOOOJ!a najjextra slika mi je bila...Cao Beograde!BaS ME JE ZANIMAO KAKO JE TO ZWUCALO...joooj kako sam uzbudjena...adrenalin! you are the best
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 6:25 pm

Ma nishta....msm znam kako je to ne otici na koncert swoje omiljene grupe,to se meni desilo prwi put pa sam plakala kao kisa...tako da cu wam narawno swe prepricati!
grb rbd ZAUWEK!!! 4ewer!!!
Nazad na vrh Ići dole
Makica
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Makica

Ženski
Broj poruka : 99
Godina : 31
Datum upisa : 06.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:01 pm

Ucker me je ponovo odusevio energijom koju poseduje.......Dul mi je bila preslatka kao i uvek......Anny kad je pocela da place malo je i meni falilo...Christian je najvise pricao "sa nama" i extra otpevao mi amor......i Poncho mi je bio jako sladak,ali i smesan sa frizuricom.....sve u svemu bilo je nezaboravnooooo
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
B*A*R*K*E*N

Ženski
Broj poruka : 2194
Datum upisa : 28.10.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:23 pm

meni je bilo wow celo weche sam skakala i wrishtala totalno sam promukla swe je bilo soooooper poncho ima nowu frizuru anny kao i uwek prelepa maite kuchka opet nije doshla chris se opet ofarbao msm bilo je bozhanstweno i tu se wishe nishta nemozhe reci
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
*Anny baby blue*
Besame sin miedo
Besame sin miedo
*Anny baby blue*

Ženski
Broj poruka : 285
Godina : 25
Job/hobbies : Odbojka
Datum upisa : 16.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 10:59 pm

Izvini,ali ti to ne bi trebala da govoris za Maite!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann

Ženski
Broj poruka : 1337
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 11:22 pm

bilo je extra....fenomenalno....savrseno cak i ako maite nije bila....stvarno su bili prelepi...posebno ucker........bebica moja.................kako mi je lepo odpevao light up the world tonight.....aaaaaa obozavam gaa....inace mimi i ja smo kroz staklo videle Uckera,Poncha i Dul...kad su izlazili iz backstage-a....a nismo mogle da ih dodirnemo...zagrlimo...poljubimo...jer nismo imale sugave m&g propusnice.....aaaaaaa.....ja sam pocela da placem jer sam u liftu cula i videla 2 klinke koje nemaju ni 10 god kako pricaju sta je bilo na m&g....poludela saaaaaaaaaaam....al dobro kad je poceo cert to sam zaboravila....pevala sam i igrala zajedno sa mimi uz svaq pesmu...msm da smo nas dve bile jedine koje su igrale isto ko RBD na sceni....xaxax....verovatno su nas svi gledali kao da smo sa marsa pale..al ok...xaxa...........onda kad je ucker pevao LUTWT nas dve smo se drale ko lude...i mahale toliko da se cudim kako mi ruka nije odpala...i ucker je cesto gledao tamo gde smo bile...pomislila sam prvo da se ja tripujem al mi je i mimi i jos jedna drugarica koja je bila sa mnom rekla isto...da nas je gledao..aaaaa...omg...!!!
bilo je zaista lepo...ma predivno...sve pesme su perfektno odpevali...i ako nas je bilo manje nego na proslom....to se nije ni primetilo kad smo zapevali....jedino za cim zalim je to sto nisam uspela da odem na aerodrom....kmeeeeeeee....jer sam bolesna...otisla sam na koncert bolesna i sledeceg dana kad sam htela da ih ispratim nisam mogla da ustanem iz kreveta...ni u skolu nisam isla u 12h sam ustala a oni su oko 14h otisli ...ne bih ni stigla jer mi je aerodrom daleko....zato molim BOGA da mi da jos jednu sansu makar samo na delic sekunde da ih vidim i da zagrlim uckera........!!!!.....i da ucker me je stvarno zaludeo sad na certu...bio je sladji nego obicno ...pravi je showman.....cepala sam se kad je rekao da voli da dodje u srbiju jer je tad okruzen sexy devojkama.....a ako budu dosli jos jednom il samo on ne bitno imam extra plan kako da mu privucem paznju...a na proslom certu sam delimicno uspela msm ....bar mi se nasmejao....verovatno jer sam ga zvala kroz celu pesmu....xaxa....loll....
e to je to....bas sam se raspisala....al to je bilo onako bas deteljno....ako vas zanima jos nesto pitajte slobodno...lakse mi je kad pisem jer se prisecam lepih trenutaka...a ovako se samo izbedacim i razmisljam o raspadu.... :'(

Icy Savinon von Uckermann
Empezar desde cero
Empezar desde cero

Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 30
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 12:22 am

Hola!Evo i mene!Da bas je bilo extra.....!Prosto nemam reci da opisem koncert....da i meni je isto lakse kad pisem i kad pricam o njima ne razmisljam o tom raspadu Sad .....Bilo je lepo,prelepo,neverovatno,extra,nesto najlepse sto se moglo dogoditi...Mislim da cu ove koncerte pemtiti dugo,dugo,dugo!Ja sam cula da se nesto suska da ce doci i Januara,nadam se da ce se to i ostvariti,daj boze!!!svi su bili swatki i simpa,Ucker je pustio kosu i bio je prelep,swadak,Poncho je takodje pustio kosu i friz mu je bio sasav i malo mu je smesno stojao ali je bio swadak,Anny kao i uvek njena loknasta frizura bila je lepa,kao i Dul i njoj je kosa dosta porasla od proslog puta i bila je preswatka,a Chris je ponovo promenio boju kose u plavo i bio je lep,swadak ma prosto nemam reci da ih opisem!
Ja bih htela nesto da te pitam,moze?!
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann

Ženski
Broj poruka : 1337
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 3:13 pm

moze....=)

SANJA 94
Empezar desde cero
Empezar desde cero
SANJA 94

Ženski
Broj poruka : 77
Datum upisa : 23.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 3:27 pm

Ja nisam bila ni na prvom a ni na drugom i zbog toga mi je jako zao,ali je receno na pinku u city da ce oni DOCI i sledece godine. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd123.serbianforum.info/
B*A*R*K*E*N
B*A*R*K*E*N

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 6:11 pm

chula sam to
Nazad na vrh Ići dole
Empezar desde cero
Empezar desde cero

Ženski
Broj poruka : 72
Godina : 30
Job/hobbies : ღ ღ ღ
Humor : ٿ ღ
Datum upisa : 17.11.2008

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 10:21 pm

Jeco,htela sam da te pitam nesto u vezi koncerta,kada je bila zadnja pema ,,Rebelde" i kada su muzicari i oni otisli posle su pustili ,,Tras De Mi" live in Rio,e sad htela sam da te pitam posto su mene drugarice ubedile i naterale da izadjemo iz arene,da nisu mozda posle toga jos jednom izasli na bini?
Nazad na vrh Ići dole
http://dm-rocks-serbia.niceboard.net/forum.htm
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimeNed Dec 21, 2008 11:04 pm

Ja mislim da nisu,mislim da su otisli...
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
B*A*R*K*E*N

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePon Dec 22, 2008 12:16 am

DOSHLI SU I OTPEWA LI SU JOSH JEDNU PESMU
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePon Dec 22, 2008 3:41 pm

Aaaa....stwarno????? Smrc...Koju??? Ja budala izasla... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
B*A*R*K*E*N

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePon Dec 22, 2008 5:18 pm

pa rebelde rock
Nazad na vrh Ići dole
*AnNy_#7*
*AnNy_#7*

Ženski

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitimePon Dec 22, 2008 7:31 pm

aaaa....pa znam za to.....to je ono kad su otisli da se preswuku...a ja mislila da su posle te pesme,ono kad su otisli,pa kad su bili njixowi snimci sa koncerata,pa mislila sam da su tad opet dosli...a ono ne........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PAAAAAAAA????????? Empty
PočaljiNaslov: Re: PAAAAAAAA?????????   PAAAAAAAA????????? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

PAAAAAAAA?????????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD novosti :: RBD u Srbiji-
Skoči na: