RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*

PrijemPrijem  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

Broj poruka : 293
Datum upisa : 03.03.2008

RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:20 pm

Stigla joj je ulaznica za backstage, a ulaznicu za koncert joj je rekla da ce joj tek poslati.
Vi ako hocete verujte, a ako ne sta da radim...
Sto bi lagala kad nisam ja u pitanju, ajde da jesam pa sad kao da se pravim vazna sto mi Dulce poslala ulaznicu za backstage, ali u pitanju je moja drugarica!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*

Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 25
Datum upisa : 29.11.2007

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 6:28 pm

Pa onda mozda ona tebe laze,sve mi je to nekako cudo.Mislim iskreno!

Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte

Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 8:32 pm

Jovana & Vlado ::
Stigla joj je ulaznica za backstage, a ulaznicu za koncert joj je rekla da ce joj tek poslati.
Vi ako hocete verujte, a ako ne sta da radim...
Sto bi lagala kad nisam ja u pitanju, ajde da jesam pa sad kao da se pravim vazna sto mi Dulce poslala ulaznicu za backstage, ali u pitanju je moja drugarica!!!!!!!

a sha bi sa onom prichom da birash jednog od njih da provedesh 15 minuta sa jednim i 15 sa svima...
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 8:53 pm

Nista, to i dalje vazi.
Pa ne verujem da bi me lagala, znamo se 9 godina... I ona zna koliko volim Dulce...
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 9:19 pm

Ok.

*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePet Apr 04, 2008 1:19 pm

U Pressu je danas objavljeno da RBD dolazi 5. septembra,a to pise i na sajtu beogradske Arene.

Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 1:20 pm

Dolaze 5-og septembra zato sto je to kraj turneje i hoce da ostanu najduze u Srbiji, da bi snimili nekoliko epizoda La familie!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 1:31 pm

Otkud ti to?

*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*

Ženski
Broj poruka : 842
Godina : 23
Job/hobbies : Swe i Swashta..........
Humor : ShTa OwO ZnAcHi ???
Datum upisa : 04.04.2008

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:46 pm

axa,ja imam owe informacije, RBD dolazi 14 . juna , koncert cje se odrzati na Marakani , karte josh ne znaju koliko cje biti....................
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anchy4ever.piczo.com
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:46 pm

Rekla mi Dulce!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:49 pm

e ljudi pa Srbija je zakazana za 20. jun na Marakani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 9:54 pm

e jeste ! i u LILI - ju pishe da .............. cje ostati owde nekoliko nedelja jer snimaju nowe epizode serje RBD LA FAMILIA i kao bicje da oni idu sa nekim awionom ili shta wecj i da onda se oni ako izgube i onda dolazi jedna dewojchica i pokazuje im put do Beograda ( do grada ) ..............................(konkurs za tu dewojchicu bicje ispisan uskoro ) narawno da dewojchica mora da bude iz Srbije...........i tako dalje pishe......................Kupite LILI ako mi ne werujete,ja ga nisam kupila ali sam samo na brzinu prochitala u radnji !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann

Ženski
Broj poruka : 1337
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 05, 2008 10:39 pm

Ana ::
e ljudi pa Srbija je zakazana za 20. jun na Marakani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koncert je zakazan za 5. septembar pise na sajtu Arene idi da vidis evo linka...
http://www.arenabeograd.com/sr-ci/events/

Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:02 am

Jel ima neka slika od njih u Liliju...?
E, ljudi, spremam vam jedno iznenadjenje! Svima! Samo to nece biti skoro, za mozda nekih 2-3 meseca... Ali, to nije 100% sigurno, to sve zavisi od te osobe...
ODUSEVICETE SE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail

Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 27
Datum upisa : 05.04.2008

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 12:08 am

Sta to spremas???
Da vas pitam.. Gde vi vadite sve te informacije? Ja sam pokusala da posaljem Dulce mail preko one adrese (dulce@rbd.com.mx), ali nesto nece.. Ne znam zasto... Pozzz Very Happy sreca
Nazad na vrh Ići dole
*Ana*
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
*Ana*

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 1:18 am

pa werowatno nije prawa adressa
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Jockail

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 1:26 am

Verovatno...
Nazad na vrh Ići dole
Coka
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte

Broj poruka : 163
Datum upisa : 21.03.2008

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 4:59 pm

eee...la lili malo je poznat po tome da pishe neke gloope imnformacije,.al,moguce shta znash....exexe...

a,koje iznenadjenje
Nazad na vrh Ići dole
Jovana & Vlado
Besame sin miedo
Besame sin miedo
Jovana & Vlado

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 6:11 pm

Ako vam kazem, nece biti iznenadjenje... Razz
To je prava adresa, ali fan adresa, i ko god joj je na tu slao, jos nikome nije odgovorila...
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Jockail

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 11:52 pm

LJUDI, SAD SAM NA PONCHOVOM SAJTU (www.alfonso-herrera.net) VIDELA NATPIS:

RBD en Serbia el 5 de Septiembre

Por lo que vemos la gira por europa se va retrasando a Septiembre. Aqui les traemos traducida una nota que salio en la pagina oficial del estadio en el que POSIBLEMENTE actue RBD el proximo 5 de Septiembre

El Concierto de RBD va a ser en 5 de septiembre en Arena de Belgrado.

Rebelde es una telenovela mexicana en produccion de Televisa...Esta telenovela tiene 3 temporadas y estaba filmada hasta junio de 2006.Rebelde fue una de las mas largas telenovelas en Mexico y tenia una gran influencia en los chavos en Latinoamerica.
Hay una escuela Elite Way School, cerca de Mexico City.Los padres y empleados en ese colegio son incluidos en todo lo que pasa.Lo que es original en esa telenovela es eso que tienen puras frases y palabras de ingles.

Tako da je sve rascisceno: dolaze 5. septembra kako je pisalo na sajtu Beogradske arene!!!
Nazad na vrh Ići dole
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann

Ženski
Broj poruka : 1337
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimePon Apr 07, 2008 12:01 am

jeste da cemo se nacekati do tada,ali bolje kad bar znamo kad dolaze,a ne da samo nagadjamo.

***~ Milica Uckermann~***
Extrana sensacion
Extrana sensacion

Ženski
Broj poruka : 322
Job/hobbies : gitare i jezici
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 2:03 pm

E,pisala sam Dulce,i odgovorila mi je,i rekla mi je da je koncert pomeren na,kao sto ste napisali za 05.09. ,zapravo pomerena je cela Evropska turneja............!
Nazad na vrh Ići dole
Extrana sensacion
Extrana sensacion

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 2:05 pm

Zbog njihovih obaveza!
Nazad na vrh Ići dole
Extrana sensacion
Extrana sensacion

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 2:05 pm

Ana ::
e jeste ! i u LILI - ju pishe da .............. cje ostati owde nekoliko nedelja jer snimaju nowe epizode serje RBD LA FAMILIA i kao bicje da oni idu sa nekim awionom ili shta wecj i da onda se oni ako izgube i onda dolazi jedna dewojchica i pokazuje im put do Beograda ( do grada ) ..............................(konkurs za tu dewojchicu bicje ispisan uskoro ) narawno da dewojchica mora da bude iz Srbije...........i tako dalje pishe......................Kupite LILI ako mi ne werujete,ja ga nisam kupila ali sam samo na brzinu prochitala u radnji !!!!!!!!!!!!!!!!!!

A,ovo je bila aprilska sala Very Happy

Kupila sam LILI,i jesi videla ina veeeelika crvena slova u tekstu,u kojima pise APRILILI!!!! jocolor
Nazad na vrh Ići dole
Extrana sensacion
Extrana sensacion

Ženski

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 2:08 pm

Jockail ::
Sta to spremas???
Da vas pitam.. Gde vi vadite sve te informacije? Ja sam pokusala da posaljem Dulce mail preko one adrese (dulce@rbd.com.mx), ali nesto nece.. Ne znam zasto... Pozzz Very Happy sreca

E,nece ni meni na tu adresu da posalje,zato sto su RBD na chatu rekli njihove te e-mail adrese,pa im je posta prebukirana,pa nama dolazi obavestenje da je slanje odlozeno......... Sad

Ali probaj da posaljes na one druge ,tu ce ti stici,zato sto malo njih zna za te.......!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!   RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

RBD dolazi u SRBIJU!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: RBD novosti :: RBD u Srbiji-
Skoči na: